Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Müzik çalar Apk Download, APK uygulama sitemizde Müzik çalar Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. Müzik çalar Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

Müzik çalar Apk Download

Müzik çalar Apk Download

Müzik çalar uygulaması, bütün şarkı formatlarını dinlemenize ve müzik detaylarını düzenlemenize ve araçları keserek optimize etmenize destek olan kuvvetli bir oynatıcıdır. Müzik çalar uygulaması ses dosyalarının nerede ise formatlarını destek sunar. Aşağıdaki müzik formatları iyi çalınabilir: MP3, AAC, MP4, WAV, M4A, FLAC, 3GP, OGG, vb. Bu müzik çalar diğer adıyla da adlandırılır: mp3 çalar. Çünkü mp3 formatı androidde en popüler şarkı formatıdır.
Müzik çalar, müzik dinlerken kullanıcıveyaha iyi bir deneyim sunmak için dizayn edilmiştır. Müzik çalar tüm müzikleri otomatik olarak tarar ve bu tarz şeyleri başlık, sanatçı, albüme göre gruplandırır. İstediğiniz şarkıyı bulmak kolay. Müzik sesini iyileştirmek için ses ekolayzır destek sunar, kendi stili ile özelleştirebilirsiniz. Lütfen her gün quot;Müzik çalarquot; daki şarkıları kulak verin ve yaşamın tadını çıkarın. Tamamen ücretsizdir.

Ücretsiz müzik çalar ana fonksiyonları – mp3 çalar:
* Tüm ses dosyalarını otomatikman tarayın. Destek aşağı yukarı format: mp3, m4a, wav, flac, ogg, aac
* Yardımcı etiketli süratli navigatör: albüm, sanatçı, tür, şarkı, çalma listesi.
* Bildirim çubuğu ve mini müzik çalar. Albüm resmi, başlıkları ve sanatçıları gibi yeterli bilgileri gösterin. Temel düğmeleri dahil et: oynat, duraklat, atla ve durdur.
* Sonraki, Önceki, Geri Sar, Duraklat, İleri sar. Şarkıların sırası destekleniyor. Bekleme listesine müzik eklemek kolay bir şekilde.
* Sevdiğin şarkıları biriyle paylaş
* Ekolayzır. Bu MP3 çalar, müthiş müzik dinleme deneyimi sunan yerleşik ekolayzere haizdir.
* Arka plan ve duvar kağıdı. Mp3 müzik çalar daha güzel olun, seçmek için çok seçenek var.
* Kesme editörü.

Müzik çalar Apk indir

Müziğin boyutunu küçültün, istenmeyen parçaları kaldırın. Müziği zil sesi olarak ayarlamak için daha minik ses yapın.
* Etiketi düzenle. İçer: şarkı başlığı, albüm adı, sanatçı adı.
* Kulaklık yahut kulaklık. Kulaklıktaki düğmelere basarak oynayabilir, duraklatabilirsiniz. Bluetooth kulaklık da desteklenmektedir.
* Müzik kütüphanesi ve tüm gizli yerler. Tüm ses müzik, şarkılar taranacak.
* Arama. Hızlı ve kullanışlı. Başlık (şarkı adı), albüm, sanatçı, çalma listesine gore arama yapın.
* Çalma listesi. Yeni oynatma sıralaması oluşturun, eski bir çalma listesini düzenleyin yahut silin. Çalma listesine albüm, sanatçı, şarkı, tür dizini ekle. Son oynatma listeleri var.
* Müzik çalar widgetı.
* Mp3 dosyası. Mp3 en popüler müzik formatıdır. Mp3 çalar yahut ses çalar da bu uygulamanın adıdır
* Şarkı, sanatçı ve albüm kapağı fotoğraf.

Ücretsiz müzik çaların tadını çıkarın – en sevdiğiniz şarkıları dinleyin. Bazı yeni özellikler istiyorsanız müzik çalar uygulamasını kullanırken lütfen bana ulaşın. Müzik çaları daha iyi yapmaya çalışacağım.

Bir cevap yazın