Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hileli MOD APK [v2.4] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hileli MOD APK [v2.4] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak playducky tarafından yayınlanan 82MB boyutundaki Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hileli MOD APK [v2.4] indirme linkini sizler için paylaştık. Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hileli MOD APK [v2.4] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hileli MOD APK [v2.4] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hileli MOD APK [v2.4]

Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hileli MOD APK [2.4] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Benzersiz ve zorlu bir araba yarışına hazır olun.

Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator 2.4 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Kamyonunuza bir şans vermek isteyebileceğinizi düşünüyorsunuz, fakat tam anlamıyla nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? İlk kez off-road çamurluklar için bu başlangıç ​​kılavuzunda, Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator maceralarınızı gerçekten müthiş kılmak için ipuçları, püf noktaları ve püf noktaları dahil olmak üzere bu favori eğlence ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız.

Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator v2.4 MOD APK

Çamur bataklığı, çamur atma ve çamur yarışı olarak da adlandırılan

Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator

oyununda, yamalar, su birikintileri ve çamurlu arazi yahut arka yolların uzantılarını aramayı ve sürmeyi içeren bir arazi sürüşü şeklidir. İdeal çamurlu arazi türü genelde ıslak alanlar, akarsular, göl kıyıları, göl yatakları ve diğer çamurlu alanların birleşimidir. Benzer biçimde, arka yollara çarpmadan önce, çamurlama kamyonunuzun arazi sürüşü için donatıldığından yahut dört tekerlekten yahut dört tekerlekten kabiliyetli bir spor arazi aracı olduğundan emin olun.

Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Para Hilesi

Adından da anlaşılacağı gibi, çamur atmak temiz bir spor değildir ve ustalaşması her zaman kolay bir spor da değildir. Artık çamurlamanın ne olduğunu bildiğinize göre, olabilecek olan en iyi, en güvenli ve en keyifli ilk deneyimi yaşamanızı sağlamak maksadıyla 4×4 arazide çamurlama için aşağıdaki ipuçlarına göz atın.

Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Araba Hilesi

Bilhassa spora yeni başlayanlar olmak üzere çamurculara sunulan en büyük zorluklardan biri, değişen çamur türleridir. Sizi parkurunuzda durduran kalın, kil benzeri çamurdan ince, batan, erimiş çamura kadar, arka yollarda ne kadar eğlenebileceğiniz hususunda doku büyük rol oynar. Bu ipuçları, farklı arazi arazileri için çeşitli tekniklerde ustalaşmanıza ve çamurlu yolculuklarınızın olabilecek olduğunca güvenli, maceralı ve keyifli olmasını sağlamak maksadıyla kullanabileceğiniz püf noktalarına hakim olmanıza yardımcı olabilir.

Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Apk Hile

Çekiş mühimdir: Bahsettiğimiz gibi, çamurun türü çamurlama deneyiminizi bozabilir yahut bozabilir. Neyse ki çamurda sürüş sizi araç dinamiği hususunda uzman yapabilir ve doğru tip lastiklerle her türlü çamur türünde ustalaşmak için gereksiniminiz olan çekişe sahip olabilirsiniz. Genel bir kural olarak, kamyonunuzun çamurluk lastiklerinin, derin ve geniş boşluklarla ayrılan ekstra geniş pabuçlara (diğer adıyla diş) sahip olması gerekir. Bu sırt türü yalnızca çamurun lastiklerinize yapışmasını engellemekle kalmaz, bunun yanı sıra onları tırmanma ve araziyi kavramak için daha yumuşak hale getirir.

Mud Racing 4х4 Apk indir

4×4 anlayışına sahip olun: Kamyonunuzun 4×4 çekiş kontrol sistemi ile ilgili genel bir bilgiye sahip olmak çamurlamayı kolay bir hale getirir. Çekiş kontrolü, kamyonunuzun yerleşik bilgisayar sistemiyle iletişim kurar ve tekerleklerinizin ne kadar bi hayli hızlı döndüğünü izler. Lastik dönüş hızı, çamur kıvamından bağımsız olarak kamyonunuzun etkin bir biçimde ilerlemesini sağlayan otomatik frenler ve diğer 4×4 mekanikler gibi temel işlevleri belirler.

Android Offroad yarışı oyunu

Hızınızı basitleştirin: Tıpkı kumda yahut buzda sürüşte olduğu gibi, çamurda sürüş en iyi yavaş ila orta-yavaş hızda yapılır. Gitmek de derin çukurları, gizli ağaç kütüklerini, tehlikeli kayaları görmeyi zorlaştırabilir, fakat çok yavaş gitmek sizi çamura batma yahut batma riskine sokar. Yavaş, dikkatli ve gerekli bir hızda sürerek aracınızın bütünlüğünü ve sizin ve yolcularınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator Apk Son Sürüm

Basınç düşürme Çamurlanma için en önemli ipuçlarından biri lastiklerinizdeki hava basıncını düşürmektir. Bu, yerden yüksekliğin kaçınılmaz olarak kaybolmasına neden olacak olsa da, sonuçta lastiklerinizin çekişini ve yüzey alanını önemli ölçüde artırmaya yardımcı olmaktadır. Kendi lastik boyutunuz için ne kadar havanın yeterli olduğuna ilişkin bilgi için lastik bayinize yahut araç kılavuzuna danışın.En son, 4×4 aracınızla çamur atmak söz konusu olduğunda, macera için doğru donanıma sahip olmak mühimdir. Her şeyden önce, sizin ve arabanız için tüm kritik sarf malzemelerine sahip olduğunuzdan emin olun. Bu, takılıp çıkmanız durumunda ihtiyaç duyabileceğiniz ekstra yağ, yedek lastik, araba krikosu, ekstra su ve hayatta kalma teçhizatı gibi öğeleri içerir. Ayrıca, arabanızın içini korumaya yardımcı olması ve çamurlanma sonrası temizliği kolaylaştırması için ağır hizmet tipi paspaslar satın alın. Wade Auto’da, olabilecek olan en iyi halı korumasını sağlayan geniş bir zemin kaplaması ve kargo kaplaması envanterine sahibiz.

Mud Racing 4х4 Monster Truck Off-Road simulator indir (MOD; Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Çarpışma Testi Simülatörü APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın