MR RACER Premium Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.5.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

MR RACER Premium Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.5.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak ChennaiGames tarafından yayınlanan 82MB boyutundaki MR RACER Premium Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.5.3] indirme linkini sizler için paylaştık. MR RACER Premium Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.5.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve MR RACER Premium Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.5.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

MR RACER Premium Multiplayer Para Hileli MOD APK [v1.5.3]

MR RACER Premium Multiplayer Para Hileli MOD APK [1.5.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyun, dünyanın ileri gelen ünlü yarış arabası üreticilerinden 15 farklı türde süper araba koleksiyonuna sahiptir.

MR RACER Premium 1.5.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Araba Hilesi. Tüm arabaların kilitleri açık

MR RACER Premium, en yoğun yarış pistlerinde size olağanüstü duygular yaşatacak. Hız tutkunu ve tutkulu biriyseniz, bu özel bir yarış oyunu olacak. Bu oyun sürümüne gelirken, temel sürümün ve premium sürümün detaylarını aynı anda deneyimleyeceksiniz. Şimdi yarışa başlayın.

Oyunu en iyi duygularla yaşamak istiyorsanız Premium sürüme sahip olmak çok önemli olacaktır. Çünkü bu sürümle birlikte oyuncular, normal oyuncuların oyunla paylaşmayacağı özel teklifleri alabilecekler. Bahsedilecek ilk şey Fancy Pack olacak. Bu paket ile aracınızın dip lambaları ve Duruşu için daha fazlasına sahip olabileceksiniz.

MR RACER Premium v1.5.3 MOD APK

Ayrıca size eksiksiz bir oyun deneyimi yaşatabilecek özelliklerden bir diğeride Reklamsız olacak. Ücretsiz sürüm ile oyunun sistemi sürdürebilmesi için sponsorlardan gelen maliyetlerin olması gerekecek. Lakin bu sürümle, artık tamamen can sıkıcı reklamlar görmeyeceksiniz ve ırkınız için ilhamınızı kaybetmeyeceksiniz. Ayrıca, 5.000.000 MR RACER oyun parası alabilir ve bunları, bu özel özellik paketi ile kendinize en unutulmaz arabaları satın almak için kullanabilirsiniz.

MR RACER Premium Para Hilesi

Dünyanın dört bir yanındaki hız tutkunlarını çekmek için bir yarış oyununun özel bir süper araba koleksiyonuna sahip olması gerekir. Ve bunun yanı sıra MR RACER Premium yapımcılarının kendi oyunları için tanımladıkları ve geliştirdikleri şey de budur. Oyun, dünyanın ileri gelen ünlü yarış arabası üreticilerinden 15 farklı türde süper araba koleksiyonuna sahiptir. Böylelikle oyuncular kendi tarzlarına ve tercihlerine uygun arabaları özgürce seçebilecekler.

MR RACER Premium Araba Hilesi

Ek olarak, güçlerini sergilemelerini sağlamak maksadıyla pahalı süper arabaların doğru yolda sürülmesi gerekecek. Süper arabaların elde edebileceği gücü en üst düzeye çıkarmak için oyun, oyuncular için bir çok benzersiz yarış pisti de hazırladı. Arabayı Şehir, Dağ Günü, Tarım Arazisi, Dağ Gecesi ve Kar gibi bağlamlarla gerçekçi yollarda bile çalıştırabilirsiniz… 

MR RACER Premium Full Apk

Yarış oyunlarının benzersiz özelliklerinden bir diğeride dünyanın en iyi yarışlarının organizasyonudur. Bu tür yarışlarla, dünyanın her yerinden bir çok süper araba, sürüş becerilerini sergilemek için en iyi yarışçılar tarafından getirilecek. Böylelikle oyuna gelen oyuncular, harika bir deneyim sunmak için sürekli olarak güncellenen bir çok değişik etkinliği ve yarış modunu bi hayli hızlı bir biçimde görecekler.

MR RACER Premium Apk Hile

Oyuna aşina olanlar için temel yarış modlarını bilmemek ama binicilere büyüleyici duygular yaşatmak imkansız olacak. Oyun, Challenge Mode, Online Multiplayer, Pursuit Mode, Career Mode, Time Trial, Endless & Ride dahil olmak üzere ücretsiz olarak seçebileceğiniz yedi farklı oyun moduna sahip olacak. Her yarış modu ile oyunun kaidelerindan ve kaidelerindan farklı güzel duygular yaşayacaksınız.

MR RACER Premium Apk indir

Yarış, piyasadaki oyun türlerinde her zaman en fazla ilgi gören oyun olmuştur. Lakin başarılı bir yarış oyununa sahip olmak için üreticinin oyunu, oyun modlarından grafiklere ve daha bir çok detaya kadar üst düzey özelliklerle hazırlaması gerekiyor. MR RACER: Car Racing Game ile harika bir yarış deneyimi yaşamanız için tüm özellikler ayağınıza getirilecek.

MR RACER Premium indir (MOD, Sınırsız Araba / Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Helix Jump APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın