Movie Empire Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v3.0.6] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Movie Empire Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v3.0.6] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Weplay Studio tarafından yayınlanan 70MB boyutundaki Movie Empire Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v3.0.6] indirme linkini sizler için paylaştık. Movie Empire Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v3.0.6] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Movie Empire Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v3.0.6] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Movie Empire Tycoon Elmas Hileli MOD APK [v3.0.6]

Movie Empire Tycoon Elmas Hileli MOD APK [3.0.6] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bir film stüdyosu işletin, kendi filmlerinizi yaratın ve yönetin: aksiyon, romantizm, bilimkurgu, korku, gerilim, adını siz koyun.

Movie Empire Tycoon 3.0.6 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Elmas Hilesi (Harcadığınız zaman artar)

**Önce elmasınızın yeterli olmasına gereksiniminiz var.

Movie Empire Tycoon, oyuncuların dünyanın en ünlü sinema operatörü olmalarını sağlar. Her yıl onlarca sette gösterilen film sayısı ile dünyanın dört bir yanına dağılmış bir sinema zincirinin sahibi olacaksınız. Eğlence piyasası ile ilgili biraz bilginiz varsa, bu çok büyük bir rakam. Popüler filmler için de size milyonlarca dolar kazandırabilir. Gerçekten de anında milyoner olma hissini telefonunuzda yaşayabilirsiniz.

Movie Empire Tycoon v3.0.6 MOD APK

Eğlence dışı endüstri için bu, seçkinlerin cazibesi ve lüksleriyle dolu bir meslektir. Lakin, işi gerçekten yapanlar, gişe rekorları kıran bir film yapmanın olağanüstü derecede zorlu bir zaman olduğunu biliyorlar. Mükemmel bir hareketi müthişleştirmek için bir çok değişik pozisyon almanız gerekecek. Filmler yalnızca dev bir ekibin son ürünüdür.

Movie Empire Tycoon Para Hilesi

Movie Empire Tycoon‘da gerçekten her şeyin nihai operatörü sizsiniz. Oyuncular üretim aşamalarına dokunmak zorunda değiller, sürece uygun olarak çalışacak insan kaynaklarını kontrol etmenin bir yolunu bulmalıdırlar. Yaklaşan filmin türünü ve içeriğini seçen yönetmen sizsiniz. Aksiyon filmleri, atlama sahneleri olan korku filmleri yahut yüzlerce bölümden bir araya gelen romantik filmler yapabilir. Genelde sipariş verdiğiniz sürece farklı departmanlar işi sizin yerinize tamamlayacaktır.

Movie Empire Tycoon Elmas Hilesi

Oyunda yalnızca birkaç işlemi tamamlayarak zaten bir miktar EXP toplayabilirsiniz. Lakin gereksiniminiz olan şey, eser çıktıktan sonra kazanılan paradır. Seyirci tatmin kalırsa, geliri şüphesiz çok büyük olacak, arada bir The Avengers yahut Captain America gibi milyarlarca dolara kadar çıkacak. Sonuç olarak, bu filmler oyunculara ve yapımcılara da para ve şöhret getirecek.

Movie Empire Tycoon Hile Apk

Kazandığınız para kesinlikle film stüdyosunu yükseltmek için kullanılır. Oyuncular daha fazla stüdyo kullanabilir, daha fazla film türü üretebilir ve dünya çapındaki bir çok sinemada daha fazla film yayınlayabilir. Bu gerçekten fazla büyük bir endüstri ve seyircilerin zevklerine göre doğru yönde gelişmek için öğrenmeniz gereken bir çok yönü var.

Movie Empire Tycoon indir (MOD, Sınırsız Elmas Hilesi)

Bir önceki android oyun

Craftheim – Oduncu Adası APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın