Montessori Metoduyla Uygulamalı Öğrenme – Matematik pdf oku indir

5
Montessori Metoduyla Uygulamalı Öğrenme – Matematik pdf oku indir

Montessori Metoduyla Uygulamalı Öğrenme – Matematik pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çıkartmalı Kitaplar türünde çıkarılan Montessori Metoduyla Uygulamalı Öğrenme – Matematik kitabını paylaştık. 24 sayfadan oluşan Montessori Metoduyla Uygulamalı Öğrenme – Matematik kitabının yazarı ise Kolektif‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Montessori Metoduyla Uygulamalı Öğrenme – Matematik oku indir. Montessori Metoduyla Uygulamalı Öğrenme – Matematik pdf indir yandex, Montessori Metoduyla Uygulamalı Öğrenme – Matematik pdf indir idefix, Montessori Metoduyla Uygulamalı Öğrenme – Matematik PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Montessori Metoduyla Uygulamalı Öğrenme – Matematik Pdf indir

Montessori Metoduyla Uygulamalı Öğrenme – Matematik Kısa Özet

Bu kitap, dünyaca ünlü Montessori metodu kullanılarak hazırlandı. Bu eğitsel yaklaşım, çocukların becerilerini kendi kendilerine sıra sıra geliştirmelerini ve bu sayede özgüven kazanmalarını planlıyor.

Bu kitapta 5 ila 7 yaş arası çocuklar için çok sayıda oyun, aktivite, bulmaca ve deney bulabilirsiniz. Ayrıca içinde çıkartmalar, kesebileceğiniz şekiller ve Memo kart oyunu bulacaksınız.

Çocuğunuzun dünyayı tanımasına yol gösterecek bu kitabın içindeki alıştırmalar, hem merak duygusunu uyandıracak hem de kavrama becerisini ve yaratıcılığını geliştirmesine yol gösterecek.

Bir cevap yazın