Moby Dick Başrolde: Donald – Disney Çizgi Klasikler pdf oku indir

4
Moby Dick Başrolde: Donald – Disney Çizgi Klasikler pdf oku indir

Moby Dick Başrolde: Donald – Disney Çizgi Klasikler pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çocuk Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan Moby Dick Başrolde: Donald – Disney Çizgi Klasikler kitabını paylaştık. 80 sayfadan oluşan Moby Dick Başrolde: Donald – Disney Çizgi Klasikler kitabının yazarı ise Francesco Artibani‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Moby Dick Başrolde: Donald – Disney Çizgi Klasikler oku indir. Moby Dick Başrolde: Donald – Disney Çizgi Klasikler pdf indir yandex, Moby Dick Başrolde: Donald – Disney Çizgi Klasikler pdf indir idefix, Moby Dick Başrolde: Donald – Disney Çizgi Klasikler PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Moby Dick Başrolde: Donald – Disney Çizgi Klasikler Pdf indir

Moby Dick Başrolde: Donald – Disney Çizgi Klasikler Kısa Özet

Herman Melville’in klasik eseri Moby Dick çiçeği burnunda bir uyarlamayla okurlarının karşısında! Hem de başrolde Varyemez Amca, Donald ve yeğenleri Cin, Can, Cem’le! Tüylü mürettebatımız, Kaptan Vakvak’ın şanslı parasını çalan beyaz balina Moby Dick’i bulmak için açık denizlere yelken açıyor.

Vakvak’ın intikam uğruna başlattığı bu yolculukta açık denizlerin tehlikeleriyle karşılaşan kahramanlarımız şu sorunun yanıtını çok merak etmeye başlıyor: Kaptanları intikam almak için ne kadar ileri gidecek?

Bir cevap yazın