Mobizen Ekran Kaydedici Premium MOD APK [v3.9.3.7] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Mobizen Ekran Kaydedici Premium MOD APK [v3.9.3.7] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak MOBIZEN tarafından yayınlanan 26M boyutundaki Mobizen Ekran Kaydedici Premium MOD APK [v3.9.3.7] indirme linkini sizler için paylaştık. Mobizen Ekran Kaydedici Premium MOD APK [v3.9.3.7] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Mobizen Ekran Kaydedici Premium MOD APK [v3.9.3.7] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Mobizen Ekran Kaydedici Premium MOD APK [v3.9.3.7]

Mobizen Ekran Kaydedici Samsung için Pro MOD APK [3.9.3.7] – Android için telefon ekranından video kaydı yapmanızı sağlayan bu harika uygulamanın son sürümünü ücretsiz indirin.

Mobizen Ekran Kaydedici Premium 3.9.3.7 APK AÇIKLAMASI

Şu anda yalnızca iOS ürün serilerinin telefonlarda yerleşik ekran video kayıt özelliğine sahip olduğu söylenebilir. Bir Android mobil cihaz kullanıyorsanız, fakat oyun ekranınızı yahut sosyal ağ sitelerinde bulduğunuz belirli bir videoyu kaydetmek istiyorsanız. Bu ihtiyacı karşılamak için yayıncı MOBIZEN,  kullanıcıların ekran videosu kaydetmesine ve anları basit bir şekilde paylaşmasına olanak tanıyan Mobizen Screen Recorder uygulamasını başlattı . Sadece bu da değil, bu uygulama bunun yanı sıra bir çok kişi tarafından da seviliyor çünkü videoları Full HD değerinde tek dokunuşla, iOS’tan az olmamak kaydıyla kaydedebiliyor. Birçok kuvvetli özelliği ve kullanımı kolay olan bu uygulama, kullanıcılar tarafından bugün Android için en iyi ekran kaydetme ve paylaşma aracı olarak derecelendirilmiştir.

Mobizen Ekran Kaydedici Premium

v3.9.3.7 MOD APK

Mobizen Ekran Kaydedici, kullanıcıların videoları kaydetmelerine ve köklendirme yapmadan telefon ekranını yakalamalarına olanak tanır. Bu kolaylık aracılığıyla kullanıcılar, oyunlarını ve oyunlarını telefonda basit bir şekilde kaydedebilir ve herkesle paylaşabilir. Ayrıca uygulama, internete bağlanmanıza gerek kalmadan ekranı bi hayli hızlı bir biçimde kaydetmenize de yardımcı olmaktadır. Sadece uygulamayı açarsınız ve telefonda istediğiniz her şeyi çekebilirsiniz. Sadece bu da değil, bunun yanı sıra telefonun ön kamerası ile ekranı kaydetmenize ve kayıt sırasında kayıt yapmanıza da faydalı oluyor. Bu müthiş yardımcı programla YouTube, Twitch gibi aktivistler… duygularını ve tepkilerini seyircilerle basit bir şekilde yönlendirebilir ve paylaşabilir. Gerçekten kullanışlı, değil mi?

Mobizen Premium APK indir 2022

Telefonunuzdan TV’nize yahut bilgisayarınıza bağlanmak için zahmetli kabloları kullanmaktan sıkıldıysanız, şimdi Ekran Yansıtma özelliği uygulamaya entegre edilmiştir. Ve bu özelliğin de uygulamayı çok sevdirmenin bir parçası olduğu söylenebilir. Bu, kablo bağlantısına ihtiyaç duymadan, uyumlu mobil cihazınızdan bilgisayarınıza fotoğrafları basit bir şekilde basit bir şekilde görüntülemenizi sağlayan akıllı bir bağlantı özelliğidir. Bağlantıyı gerçek zamanlı olarak destekler. Uygulama ile sorunsuz bir biçimde oyun oynayabilir ve diğer tüm tam özellikli Android uygulamalarını bilgisayarınızda kullanabilirsiniz.

Mobizen Ekran Kaydedici Premium Apk indir

Mobizen Ekran Kaydedici – Kaydet, Yakala, Düzenle içindeki fark “Aynı bölümdeki diğer uygulamalar Full HD çözünürlükte kayıt yapabilir. 1440p’ye kadar ulaşılabilen en yüksek kalite, 60 FPS kare hızı ve 12 Mb / sn aktarım hızı. Dahası, kullanıcılar endişelenmeden yahut harici bir hafıza kartına video kaydetmek zorunda kalmadan daha uzun süre rahatlıkla video kaydedebilirler. Temiz Kayıt Modunda, uygulama Filigran olmadan ekran kaydını destekler, kullanıcılar benzersiz Giriş ve Çıkış moduyla videolar oluşturabilir. Diğer video düzenleyicilere gerek yoktur çünkü bu uygulamada yerleşik bir dizi düzenleme aracı, kullanıcıların videoları basit bir şekilde kesmesine, birleştirmesine, sıkıştırmasına, görüntü eklemesine ve hatta ses değişikliklerini düzenlemesine yardımcı olmaktadır. Bu uygulamanın harika olduğunu söylemeliyim!

Mobizen SAMSUNG Premium APK

Ayrıca, ekran videolarınızı daha çekici hale getirmek için, bu uygulama bunun yanı sıra Facecam aracılığıyla oyun seslerinin ve seslerinin kaydedilmesine de izin verir. Ayrıca video eğitimlerinizi daha kolay anlaşılır ve canlı hale getirir. Bilgisayarınızdaki tüm mobil cihaz bildirimlerinizi gizli ve gizli bir biçimde basit bir şekilde alabilirsiniz. Sadece tek bir tıklama ile cevaplamak istediğiniz bildirimleri seçebilirsiniz. Üstelik “sürükle ve bırak” dosya transferi aracılığıyla, bu kuvvetli ama kullanımı kolay özellik aracılığıyla bilgisayarınızdan mobil cihazınıza kolay bir şekilde bir biçimde içerik taşıyabilirsiniz. Ve kayıt sırasında ekran görüntüsü almak istiyorsanız, uygulama da bunu çok bi hayli hızlı bir biçimde yapmanıza yardım edecektır.

Mobizen SAMSUNG Pro APK

Mobizen Screen Recorder’ın geliştiricileri basit bir uygulamayı hedefler fakat kullanıcılar için en yüksek verimliliği sağlamalıdır. Yani konsol basit, sezgisel bir biçimde tasarlandı, fakat daha az profesyonel değil. Arkadaşlarınız ve akrabalarınızla paylaşmak için multimedya dosyalarını aktarmak artık daha kolay. Sadece birkaç dokunuşla bir cihazdan diğerine geçebilirsiniz. Video kaydettikten ve düzenleme bittikten sonra, Twitter, Facebook yahut Instagram gibi sosyal ağ sitelerinde dostlarınızla paylaşabilirsiniz .. bi hayli hızlı ve kolay. Ek olarak, uygulama bunun yanı sıra çok “dostça” çünkü bir çok değişik telefonla ve Android’in bir çok sürümüyle uyumlu olabiliyor. “Mobizen Ekran Kaydedici – Kaydet, Yakala, Düzenle” nin öne çıkan detaylarını ve sizin için çok kullanışlı seçenekleri gözlemleyebilirsiniz. Elbette bu uygulama sizi enteresan hissettirecek. 

Mobizen Ekran Kaydediciyi İndir (MOD, Premium)

Bir cevap yazın