Mini Racing Adventures Para Hileli MOD APK [v1.24.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Mini Racing Adventures Para Hileli MOD APK [v1.24.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Minimo tarafından yayınlanan 101MB boyutundaki Mini Racing Adventures Para Hileli MOD APK [v1.24.3] indirme linkini sizler için paylaştık. Mini Racing Adventures Para Hileli MOD APK [v1.24.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Mini Racing Adventures Para Hileli MOD APK [v1.24.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Mini Racing Adventures Para Hileli MOD APK [v1.24.3]

Mini Racing Adventures Para Hileli MOD APK [1.24.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. 51 farklı araç 18 maceralı etabın en uzak noktalarında seyahat etmeniz için size meydan okuyor.

Mini Racing Adventures 1.24.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi.

Arazi üstü yarış oyunu her zaman oyuncular tarafından desteklenen bir oyun türü olmuştur. Oyunculara en keyifli ve heyecanlı yarışlara katıldıklarını hissettiren bir oyun türüdür. Özünde, bu bir yarış, fakat oyuncuları direksiyonu kullanmaktan daha fazla bir mola ve gaz kullanmaya zorluyor. Bu benzersiz navigasyon, oyuncuların daha heyecanlı hissetmelerini sağlar çünkü bir şey, tipik bir yarış oyunundan daha basit olmasıdır.

Mini Racing Adventures v1.24.3 MOD APK

Mini Racing Adventures uzun süredir Google Play’de yayınlandı ve kendisine bir ün kazandı. On milyon indirme İndirme, bunun gibi sıradan bir oyun için çok büyük bir sayı. Farklı geçmişlere sahip bir çok oyuncuyu kendine çekiyor, çoğu oyuncu eğlence dolu oyunlarla zaman öldürmek istiyor ve bunun yanı sıra zorluklar da getiriyor – çok sıkıcı değil. Yaklaşık 20 yıl önce web platformlarında yayınlanan Flash oyunlarını deneyimlerseniz, kendinizi tanıdık hissedeceksiniz. “Mini Yarış Maceraları”, bu çocuklarla aynı mekanizma üzerinde çalışır, fakat biraz modern iyileştirmeler sunar.

Mini Racing Adventures Para Hilesi

Farkına varabileceğiniz ilk şey, önceden olduğu gibi hala öte yandan kaydırma mekanizması olmasına rağmen, 3D grafikler kullanmasıdır. Oyun, yarış sürecini önemli ölçüde yükseltmek için kamera açılarıyla birlikte çok boyutlu bir bakış açısı kullandığında daha kuvvetli gelişmelere sahipti. Ayrıca oyuncuları cezbetmek için sembolik bir karakter de kullanır. Oyunu daha çekici kılan bir diğer unsur ise artık çok oyunculu bir oyun olması. Oyuncuların birlikte etkileşimi, onu çekici ve rekabetçi hale getirecek

Mini Racing Adventures Altın Hilesi

Martin Nitro Minimo yahut kısaca MnM, bu oyunda kontrol etmenize izin verilen karakterdir. Zamanının en iyi sürücülerinden biridir. Lakin, kabiliyetlerin gösterilmesi gerekiyor, bu yüzden bu karakter her zaman diğer yarışçılara meydan okumanın yollarını arıyor. Yarışlar, siz ve otomatik olarak eşleştirilen oyuncular içinde yaşanacak. Kimin en iyi olduğunu görmek için ikisi içinde solo bir maç yapılacak. Bir maç kazandığınızda, çabalarınız için sevindirici ödüller almanız kaçınılmazdır. Ayrıca, adınız sıralamalarda üst sıralara yerleştirildiğinde zafer gerçekten size gelir. En kaliteli oyuncular burada onurlandırılır. Ama o şöhreti elde ettiğinizde, kendi zaferiniz için uykuveyalmayın. Yetenekli biniciler her zaman kendilerini aşmanın ve sizi geçmenin yollarını ararlar.

Mini Racing Adventures Araba Hilesi

Gerçek bir maça girdiğinde, oyuncu bir off-road alanında yarışmak zorunda kalacak. Her zamanki yarışlar kadar düz değildi ama kasten inişli çıkışlı yapıldı. Bu, oyuncunun yalnızca dümdüz ilerlemesi gerektiği manasına gelmektedir, fakat bu zor hareket eden yollardan düşmek istemiyorsanız, zorluk dengeyi korumaktır. 

Mini Racing Adventures Hile Apk

Yarış süreçleriniz, ekranın her iki tarafında bulunan iki farklı öğenin birleşimidir. Sol taraf fren anahtarı olacak, diğer el ise gaz kelebeği olacak ve oyuncuların hızlanmasına ve yavaşlamasına izin verecek. Nispeten düz bir yol ile karşı karşıya geldiğınızda, olabilecek olan en önemli ivmeyi elde etmek için arabanızı hızla ileri doğru ittirin. Havaya uçabilir ve havada flip hareketler yapabilirseniz, bir çok ödülle ödüllendirileceksiniz. Lakin bu özelliği çok fazla uygularsanız ve arabanızı dengeleyemezseniz, yere düştüğünden emin olun. Dengenizi korumadığınız sürece o sırada yarışın durduğundan emin olun.

Mini Racing Adventures Apk indir

Geçmeniz gereken yol sınırlıdır, bundan dolayı hedefi tamamlayan insana kazanan denir. Puan kazanması zor ama kaybetmesi zor olan hamleler yapmaktan çok hoşlanmayın. Bitiş çizgisini ardından söylerseniz her şey kaydedilmez. Yarışınızı etkileyen bir diğer faktör de yakıttır. Oyuncular sınırlı bir yakıt deposu kullanacaklar. Ağrılı hareketleri başarıyla gerçekleştirebileceğiniz ideal koşullarda, yarış sırasında dengenizi koruyun, fakat bitiş çizgisine ulaşmadan yakıtınız bitsin. Her çabanız, etkileyici performanslarınız gerçekten hiçbir anlam ifade etmiyor.

Mini Racing Adventures indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Moby Dick APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın