Mini Basketball Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Mini Basketball Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Miniclip.com tarafından yayınlanan 235MB boyutundaki Mini Basketball Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Mini Basketball Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Mini Basketball Mega Hileli MOD APK [v1.1.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Mini Basketball Mega Hileli MOD APK [v1.1.0]

Mini Basketball – Basketbol Oyunu Mega Hileli MOD APK [1.1.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncular katılmak istedikleri takımı seçebilecek ve sonrasında bu oyunda ana görevleri alabilecekler.

Mini Basketball 1.1.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Rakip Savunmasını Devre Dışı Bırak (MOD’u etkinleştirdikten sonra rakip kendini savunmayacaktır)
  2. Rakip Müdahaleyi Devre Dışı Bırak (MOD’u etkinleştirdikten sonra, rakip size müdahale etmeyecek yahut sizden topu almayacak)
  3. Aptal Düşmanlar (MOD’u etkinleştirdikten sonra rakip aptal olacak ve hiçbir şey yapmayacak)
  4. Etkinliklerde, çevrimiçi turnuvalarda çalışır.

Mini Basketball, ​​modern basketbolu seviyorsanız, onu kendiniz fethetmenizi sağlar. Oyuncular katılmak istedikleri takımı seçebilecek ve sonrasında bu oyunda ana görevleri alabilecekler. Daha spesifik olarak, büyük turnuvalar düzenleniyor ve bu, sakladığınız heyecan verici kabiliyeti göstermeniz için bin yıllık bir fırsat. Kendinize müthiş biletler alın ve sonraki maçlarda gezegenin büyük yarışıne adım atın.

Mini Basketball v1.1.0 MOD APK

Basketbol, ​​keyifli ve benzersiz özellikleri sebebiyle son haftalarda giderek daha popüler hale geliyor. Yani Mini Basketball sizi çok çekici bir basketbol dünyasına götürecek ve bu yüzden maçlara kendinizi kaptıracaksınız. Oyuncular bu oyunda herhangi bir takım seçme hakkına sahip olacak ve bu oyunda farklı pozisyonlara yerleştirileceksiniz. Bu, her büyük oyunda kırılma ve heyecan yaratma şansınız.

Mini Basketball Para Hilesi

Oyuncuların fetih yolculuğuna tam anlamıyla başlamak için gerekli şeyleri hazırlamaları gerekecek. Siz ve ekibiniz puanlar için rekabet etmek için birbirinize karşı yarışırsınız. Yarışmayı gerçekleştirdikten sonra heyecan verici dersler çıkaracaksınız ve hayalinizi gerçekleştirmeniz için harika bir bagaj olacak. Ayrıca, özel refleksler de uygulayacak ve uzun süredir kendiniz ile ilgili unuttuğunuz daha kişisel değerleri görülmektediracaksınız.

Mini Basketball Kupa Hilesi

Oyuncular takımlarıyla birlikte büyük müsabakalara gidecek ve orada bulunan koşullara hızla uyum sağlamanız gerekiyor. Her bölge değişik bir hava durumuna sahip olacak ve bi hayli hızlı bir biçimde entegre olmak için yetişmeniz gerekiyor. Kadronuz rastgele numaralandırılacak ve tabi ki gösterilen numaralar masada göründüğünde size karşı oynayan takımı bileceksiniz. Bildikten sonra, o takımın üyelerinin atak yaptığını gözlemlemelisiniz.

Mini Basketball Hile Apk

Ayrıca bu oyunun size diğer takımın kadrosunun ve kabiliyetlerinin fotoğraflarıni içeren bir tablo verdiğini göreceksiniz. Tüm kabiliyetlerinizi göstermek ve kendi tarafınızı iyi göstermek için siz ve takım dostlarınız sakin olmalısınız. En bi hayli hızlı topu almak ve onu rakibin kalesine getirmek için raket atmanızda da yardımcı olmaktadır. Toplarınız gerçekten etkileyici ve güzel, seyirciyi çok heyecanlandırıyor.

Mini basketball apk android Oyun Club

Topları size çalmak ve son rötuşları yapmak için takım dostlarınıza vermek heyecan verici. Oyuncular bunun bunun yanında zaman yönüne de dikkat etmelidir çünkü süre biterse ve puanınız hala düşükse, kazanmak zor olacaktır. Bu maçta gerçek hünerini göstermen yardımcı olmaktadır ve oradan da gidişatı değiştirebilirsin. Puan kazanmak için topa sahip olacaksınız ve yapmanız gereken şey takımınızı masanın üstüne getirmek.

Mini Basketball Apk indir

Kazandıktan sonra, en heyecan verici yükseltmeleri alacaksınız ve zafer ekranlarını oluşturduğunuz bu yükseltmelerdir. Özel eğitim biletleri kazanacaksınız ve sevdiğiniz öğretmenler size öğretecek. Temelde etkileyici spor kıyafetleri seçebilecek, görüntüsüzü değiştirebilecek ve ek aksesuarları değiştirebileceksiniz. Daha büyük turnuvalara katılmak çok streslidir ve kendinizi her yönden göstermelisiniz.

Mini Basketball Hile

Skor kovalamacaları bu Mini Basketbolda büyüleyici bir atmosfer yarattı ve siz de bunu gözlemleyebilirsiniz. En sonunda skor tamamen tersine döndü ve bunu yapabileceğinizi hiç düşünmediniz. Her zaman benzersiz bir kabiliyetin olduğunu biliyorsun ve bu yüzden onun önemini görüyorsun. Gelecek dünyanın en büyük turnuvalarında yarışmak için jüri ve temsilcilerden kuvvetli biletler kazanacaksınız.

Mini Basketball indir (MOD, Mega Hile)

Bir önceki android oyun

Bricks Melody Balls APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın