Türkçe Yama

Minecraft Dungeons Steame eklendi

Minecraft Dungeons Steame eklendi, Oyun severler için Minecraft Dungeons Steame eklendi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Minecraft Dungeons Steame eklendi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Minecraft Dungeons Steame eklendi

Geçen yıl piyasaya çıkan Minecraft Dungeons Steam platformuna eklendi. Çıktığı tarihten beri PC platformu için yalnızca Game Pass üzerinde bulunabilen Minecraft’ın sandbox versiyonu, Steam’e bütün DLC’leri ile birlikte gelecek. Minecraft Dungeons için ilk genişleme paketi Jungle Awakens oyunun çıkışından bir hafta sonra yayınlanmıştı

Minecraft Dungeons Steam paketinde Ultimate Edition da yer alıyor

Steam’e eklenen Minecraft Dungeons’ın “En kaliteli DLC Paketi” seçeneğinde Minecraft Dungeons’ın Jungle Awakens, Creeping Winter, Howling Peaks, Flames of the Nether, Hidden Depths ve Echoing Void DLCleri (yani tüm DLCler) ile Minecraft Dungeons Ultimate Edition Digital Artwork  ve Soundtrack paketleri yer alıyor.

Türkçe dil desteği bulunmayan oyunun Steamdeki “Ultimate Edition” versiyonunun fiyatı ise 269 TL. Minecraft Dungeons’ın hikayesi ana evren ile ilişkili. Oyunda, Overworld’ü kurtarmak için  Arch-Illager’ın karşısına çıkıyor ve Hakimiyet Küresini yok etmeye çalışıyoruz.

Minecraft Dungeons Steam

Minecraft Dungeons, PC, Switch, Xbox One ve Playstation 4 platformlarında yer alıyor ve platformlar arası oynama şansınız var. Oyunun Co-Op desteği ise 4 insana kadar çıkıyor. Ayrıca oyuna sahip olan herkesin ücretsiz sahip olabileceği içerikler de yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu