MetroLand Para Hileli MOD APK [v1.10.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

MetroLand Para Hileli MOD APK [v1.10.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Kiloo tarafından yayınlanan 96MB boyutundaki MetroLand Para Hileli MOD APK [v1.10.0] indirme linkini sizler için paylaştık. MetroLand Para Hileli MOD APK [v1.10.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve MetroLand Para Hileli MOD APK [v1.10.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

MetroLand Para Hileli MOD APK [v1.10.0]

MetroLand Para Hileli MOD APK [1.10.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Subway Surfers alternatifi olabilecek potansiyele sahip bir koşu oyunu.

MetroLand 1.10.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Elmas Hilesi

MetroLand, çeşitli modern teknolojilere sahip modern ve hareketli şehirlerde büyüleyici bir konsepte sahip bir arcade koşu oyunudur. Ayrıca, oyunu geliştirirken ve oyunculara yüksek tempolu kovalamacalarda sürükleyici bir deneyim sunarken herkese daha klasik mekanikler sunar. Oyuncu sürekli olarak koştuğunda yahut onlara gelen tüm önüne geçeri atlattığında bir çok oyun sürprizi de açılacak.

MetroLand v1.10.0 MOD APK

MetroLand‘in oynanışı, oyuncuların büyük bir şehirde kovalamacalardan kaçmak için yalnızca kişiliği kontrol etmesi gereken bir çok insan için basit ve popüler. Tüm koşu üç bölüme ayrılmıştır ve oyuncu tüm önüne geçerden kaçınmak için zıplayabilir, çömelebilir, kayabilir ve diğer bir çok eylemi yapabilir. Ayrıca kovalayan oyuncuyu yakalayana kadar koşuyu daha keyifli hale getirmek için bir çok özel mekaniğe de sahip olacak.

MetroLand Para Hilesi

Oyun, önüne geçerden kaçmanın bunun yanında, oyuncuların daha fazla bonus alması için bir çok yeni mekanik sunacak ve hepsi yol boyunca rastgele görünecek. Manzarayı değiştirmek ve oyunculara müthiş zorluklarla yüz yüze kaldıklarında daha fazla eğlence sağlamak maksadıyla bazı özel düzeyler de pistte görünecek. Bunlar bunun yanı sıra oyuncuların daha fazla özel ödül almaları için fırsatlardır, fakat zorluk ve zorluklar normalden daha fazla artacaktır.

MetroLand Altın Hilesi

Güçlendirmeler, kişiliğin tüm zorlukların üstesinden gelebilmesi yahut yol boyunca daha fazla para kazanabilmesi için özel özellikler olarak kabul edilir. Oyunculara her zaman büyük avantajlar sağlarlar, fakat süre ve ortaya çıkma oranı rastgeledir ve oynanışı ve daha fazlasını büyük ölçüde etkiler. Yükseltme sistemi aracılığıyla, oyuncular her açılış zamanını uzatabilir ve her çalıştırmada bunları etkin bir biçimde kullanabilirler.

MetroLand Elmas Hilesi

Ayrıca, özel düzeylerin oyuncuları eğlendirmek için bir çok yeni güçlendirmesi olacak ve her zaman yeni potansiyeller yaratmak için etkileyici tasarımları olacak. Bunun yanında, güçlendirmeler aktifken daha savunmasız hale gelir ve önüne geçerden kaçmayı daha yoğun hale getirir. Böylelikle takipçiler arada bir inisiyatif alacak ve rastgele hareketleriyle oyuncuyu şaşırtacak.

MetroLand Hile Apk

MetroLand yalnızca keyifli ve karmaşık bir oyun sunmakla kalmaz, bunun yanı sıra oyuncuların denemelerdeki potansiyelini genişletmek için çeşitli yükseltme sistemleri uygular. Oyuncular, güçlendirmelerin süresi yahut onlara daha fazla yahut daha iyi başlangıçlar vermek için başlama süreleri gibi bir çok şey için bu sistem aracılığıyla yükseltme satın alabilirler. Ayrıca, koşu için eğlenceyi çoğaltmak ve yaratmak için koşu sırasında bazı özel ekipmanların kilidini de açacaktır.

MetroLand apk indir

MetroLand, kişiliğin kıyafetini değiştirerek ve uzun yollarda koşarken alınan keyfi artırarak oyunculara daha göz alıcı seçenekler sunacak. Her görünümle alakalı etkileyici olan şey, bir çok müthiş güce sahip olmaları, bu da kovalamayı daha keyifli ve heyecanlı hale getirmesidir. Bazı seçenekler, dış görünümden bazı gizli işlevleri başarıyla etkinleştirdiklerinde oynatıcının performansını yükseltmek için müthiş özelliklere de sahiptir.

MetroLand apk son sürüm

MetroLand, heyecan verici oyun ve yoğun koşu aracılığıyla herkese canlandırıcı ve rahatlatıcı bir deneyim yaşatmayı vaat ediyor. Ayrıca, kişiliğin hızı, oyuncunun her zaman kollarına kadar bir çok numaraya sahip olan şiddetli takipçilerden kaçma kabiliyetini teşvik etmek için daha yoğun görünen önüne geçer de dahil olmak üzere zamanla artacaktır.

MetroLand indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)

Bir önceki android oyun

Idle Trading Empire APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın