Metro Survival Para Hileli MOD APK [v1.57] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Metro Survival Para Hileli MOD APK [v1.57] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Appscraft tarafından yayınlanan 724MB boyutundaki Metro Survival Para Hileli MOD APK [v1.57] indirme linkini sizler için paylaştık. Metro Survival Para Hileli MOD APK [v1.57] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Metro Survival Para Hileli MOD APK [v1.57] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Metro Survival Para Hileli MOD APK [v1.57]

Metro Survival Para Hileli MOD APK [1.57] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Yakın gelecekte, tüm dünya çatışmaları çözüldü, hiçbir şey öngörülmedi.

Metro Survival 1.57 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Para Hilesi.Çok para kazanmak için para alın

Metro Survival bir rol yapma aksiyon oyunudur fakat özel ve yeni bir konsept, nükleer savaş sonrası bir dünya ve hayatta kalmak için Metro tünellerine çekilminimum sayıda insan kullanır. Oyuncunun yolculuğu, kaynaklar kıt olduğunda başlar, fakat hayatta kalmak için her şeye karar vermeleri için tehlike her zaman yakındır. Oyunculara hayatta kalma türüne yeni deneyimler getirmeyi vaat eden, potansiyel dolu bir konsept.

Metro Survival v1.57 MOD APK

Metro Survival‘ın gerçeği Rusya’dadır, bundan dolayı metro sistemi sonsuz derinlikte ve genişletilmiştir, bir çok değişik istasyon yaratır ve ağır ağır yeraltında bir dünya oluşturur. Bu konumlar aracılığıyla, oyuncuların çöp yahut potansiyel maden yataklarından kaynak toplaması gerekir. Ayrıca, hedeflerini tamamlamak yahut arsadaki tüm sırları fethetmek için diğer hayatta kalanlarla ticaret yapmaları gerekiyor.

Metro Survival Para Hilesi

Bu geniş yeraltı sistemine dayalı olarak bir çok tehlike de ortaya çıkacak ve oyuncu sayısız farklı düşmanla savaşmalıdır. Buna rağmen, daha uzun süre hayatta kalmak yahut çevreden kaynaklanan özel zorlukların üstesinden gelmek için tüm kaynakları etkili bir biçimde kullanmak da dahil olmak üzere, silah ve mühimmat stoklamayı bilmeleri gerekir. Bu mekaniklere güvenerek, oyuncuların hayatta kalmaları ve tüm önüne geçeri aşmaları, hatta öğeleri birden fazla amaç için kaydetmeleri gerekir.

Metro Survival Silah Hilesi

Oyun, oyuncuların tünellerde hareket ederken bile daha çevik hareket etmesini ve daha fazla vizyona sahip olmasını sağlayan esnek ve dinamik bir yukarıdan aşağıya kontrol sistemine sahiptir. Canlı ve zenginlerle dolu tüneli tasarlama kabiliyeti aracılığıyla oyuncular ufakten büyüğe bir çok değişik ortamda savaşabilirler. Konuma bağlı olarak, kamera, oyuncunun kişiliği ve çevresini tam anlamıyla görebilmesi için otomatik olarak değişecektir.

Metro Survival Apk Hile

Ek olarak, kişiliğin çevre ile etkileşimi dinamiktir ve yol boyunca öğeleri toplamalarına yahut mekanizmaları basit bir şekilde etkinleştirmelerine olanak tanır. Bunun yanı sıra oyuncular, iyileşmelerine, silah değiştirmelerine ve esnek bir biçimde mühimmat yüklemelerine kolaylık sağlayan çeşitli doğrudan kullanım öğelerini donatabilir. Oyuncular daha fazla şey topladıkça yeni şeyler ağır ağır ortaya çıkacak ve kontrol mekanizması tünellerde hareket ederken mutlak hareket kabiliyetine sahip olmalarını sağlıyor.

Metro Survival Apk indir

Metro Survival, her biri oyuncuların ticaret yapması yahut daha fazla görev toplaması için önemli işlevlere sahip bir çok istasyonu yahut dağınık yerleşimi tanıtır. Daha ufak tüneller onları birbirine bağlar ve oyuncu gizli tünelleri bulmada başarılı olursa özel alanlara girebilir. Ek olarak, tren istasyonları her zaman bir refah duygusuna sahiptir ve oyuncunun harap bir dünya çapında hayatta kalması için yeni potansiyeller açar.

Metro Survival’ın işçiliği sistemi bir çok önemli iyileştirmeye sahiptir ve kullanıcıların ihtiyaç durumunda birbirlerinin yerine çeşitli malzemeleri kullanmalarına olanak tanır. Başka bir deyişle, oyuncular çevredeki tüm atıkları zanaat yapmak için kullanabilir ve zanaatkarlık daha basit duruma geldiğinde daha fazla alan kazanabilirler. Ek olarak, oyuncular planların kilidini açtıkça yahut toplarken, oluşturulacak yeni içeriklerin kilidini açarlar.

Metro Survival Apk Son Sürüm

Metro Survival, dünyayı ve oyuncunun yolculuğunu inşa etmek için metro metro konseptini kullanan müthiş bir hayatta kalma oyunudur. Hatta bireylerin her gecekondu mahallesindeki sefil ve sıkışık hayatlarını tasvir ediyor, fakat oyuncular sürekli olarak olarak metro sisteminin yeni alanlarını keşfettiklerinde her şey büyüleyici bir his yaratıyor.

Metro Survival indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Return to Planet X APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın