Match Masters Mega Hileli MOD APK [v3.507] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Match Masters Mega Hileli MOD APK [v3.507] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Candivore tarafından yayınlanan 95MB boyutundaki Match Masters Mega Hileli MOD APK [v3.507] indirme linkini sizler için paylaştık. Match Masters Mega Hileli MOD APK [v3.507] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Match Masters Mega Hileli MOD APK [v3.507] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Match Masters Mega Hileli MOD APK [v3.507]

Match Masters Mega Hileli MOD APK [3.507] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Üçlü eşleştirmeli bulmaca oyunlarını seviyosanız bu oyun ile değişik bir deneyim yaşayacaksınız.

Match Masters 3.507 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Güçlendirici Hilesi. Bir aşamaya her zaman bir kuvvetlendirici ile başlayabilirsiniz, sahip olmasanız bile, fakat her zaman kullanmaya devam etmek için önce minimum 1’e sahip olmak için bir tane edinmeniz gerekir.

Facebook bağlantısı nasıl yapılır ?

  1. Oyununuzu Facebook’a bağlamak istiyorsanız, önce FB App yüklüyse kaldırdığınızdan emin olun, sonrasında oyuna girin ve sonrasında aldığınız normal tarayıcı açılır penceresiyle Facebook’a giriş yapın.

Match Masters, bugün çok bi hayli beğeni alan heyecan verici bir bulmaca oyunudur. Çok sayıda oyuncuyla, cazibesinin ve değerinin dünya çapında ne kadar büyük olduğunu görmek olabilecek. Benzer oyunlar çokça karşımıza çıksa da bu oyunun hala çok daha farklı ve özel bir özelliği var. Bu, teslim edilen ürünün değerine yansır. Bu oyunda bir deneyim haline gelmen harika. Lütfen şimdi cihazınıza indirin ve bulmacaları çözmeye katılın.


Match Masters v3.507 MOD APK

Bu son derece yüksek bir takım oyunudur; Arkadaşlarınızın doğrudan oyuna katılmasına izin verin. Oyuncular dünya çapındaki bir çok iyi rakiple karşılaşacaklar. Bu oyun, tüm oyuncuların bir an bile kaçırmadığı 3 yoğun ve heyecan verici çevrimiçi savaşın tamamından meydana gelir. Match Masters, artık hemen hemen tüm telefonlarda bulunan tamamen ücretsiz bir oyundur. 

Match Masters Sınırsız PARA Hilesi

Bu, herkesin herhangi bir para harcamadan deneyimlemesini olabilecek kılar. Her maçta oyuncular sırayla aynı gruptaki farklı rakiplerle rekabet edecek. Bu turlarla alakalı en önemli şey, bir sonraki tura geçmek için en fazla puanı toplamaya çalışmaktır. Bu oyunda, kazanmanın anahtarı kişisel bir beceridir ve oyuncunun konumundan biraz şans gelir. Bu nedenle bu gerçekten son derece zorlu ve çekici bir arenadır.

Match Masters apk Android oyun club

Mavi yıldızları toplamaya ekranlara geleceksınız ve rakibiniz kırmızı olacak. Kişisel becerileri kullanmanın bunun yanında, rakiplerinize karşı kazanmak için olabilecek olduğunca çok puan almak için Booster’ınızı da kullanmanız gerekir. Maçta büyük kombolar yaparsanız, kazanma ihtimaliniz çok yüksektir. 

Match Masters apk hile

Match Masters bunun bunun yanında oyuncuların her maç ve rakibe uygun farklı dövüş stratejilerine sahip olmasını gerektirir. Çevrimiçi turnuvalar düzenli olarak yaşanacak ve dünya çapındaki rakipler içinde bir oyun alanı ve sürtüşme yaratmayı amaçlıyor. Ayrıca paralel olarak gerçekleşen canlı turnuvalar da var. Turnuvalar aracılığıyla oyuncular bireysel skor tablolarındaki konumlarını basit bir şekilde geliştirebilirler.

Match Masters full Mod Apk

Match Masters her zaman takım çalışmasını teşvik eder, bundan dolayı rütbenizi yükseltmek ve bir çok çekici armağan almak için dostlarınıza katılmalısınız. Ayrıca, arkadaşlarla doğrudan rekabet, oyuncuların daha bi hayli hızlı ilerlemesine kolaylık sağlayan bir terfi şeklidir. Sosyal ağ Facebook aracılığıyla oyuncularınıza ve dostlarınıza meydan okuyabilirsiniz.

Match Masters altın Hilesi

Match Masters’dan büyük ödüller almak istiyorsanız, bir çok değişik çıkartma toplamanız ve çıkartma albümünüzü tamamlamanız gerekiyor. O zaman, kesinlikle son derece kıymetli armağanler alacaksınız. Şık ve benzersiz kıyafetler de bir çok oyuncu için popüler bir cazibe merkezidir. 

Match Masters Elmas Hilesi

Match Masters, bir çok yaşa uygun, enteresan, bi hayli keyifli bir mobil oyundur. Bu nedenle oyun çok sayıda oyuncuya sahiptir. Bu nedenle oyunun değeri de çok beğeniliyor ve prestij her zaman en üstte, bu da oyunun tüm oyunculardan her zaman olumlu eleştiriler almasını sağlıyor. Bir sonraki yolculukta insanlara eşlik etmeyi bekliyoruz.

Match Masters Güçlendirme Hilesi

Birçok stratejik oyun içeren en enteresan 3’lü eşleştirme bulmaca oyunu uygulamasıdır. Bu oyun ile oyuncular problem çözme becerilerini geliştirecek ve zihinsel işlevleri büyük bir farkla gelişecektir. Bu oyun özellikle zeka oyunları oynamayı seven oyuncular için yapılmıştır. Bu oyunda oyuncular, aynı satır yahut sütundaki üç bulmaca kutusunu minimum şansla eşleştirmek zorunda kalacaklar. 

Match Masters Apk indir

Bu oyundaki bulmacalar çok zorludur ve oyuncuların kazanmak için kendi stratejilerini oluşturmaları ve geliştirmeleri gerekir. Bulmacalar, oyuncuların çok keyif alacağı çeşitli yüksek kaliteli animasyonlu temalarla dizayn edilmiştır. Oyuncuların bulmacalarda sıkışıp kaldıkları yerde kullanmaları için kullanılabilecek birkaç güç arttırıcı var.

Match Masters Hile APK Dayı

Çarpıcı grafikler ve yüksek kaliteli animasyonlu bulmacalar ile bir çok benzersiz detaya sahiptir. Bu oyunun ses değeri harika ama oyuncular daha iyi ses efektleri için kulaklıkları da kullanabilirler. Bu oyunda oyuncular, gerçek zamanlı maçlarda çeşitli diğer oyunculara karşı oynayabilirler. Oyunu çok keyifli hale getiren bir çok turnuva ve maç düzenlemektedir.

Match Masters indir (MOD, Booster Hilesi)

Bir önceki android oyun

Police Station Cop Inc Tycoon APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın