Marvel’s Guardians of the Galaxy’den yeni oynanış videosu geldi

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Marvel’s Guardians of the Galaxy’den yeni oynanış videosu geldi, Oyun severler için Marvel’s Guardians of the Galaxy’den yeni oynanış videosu geldi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Marvel’s Guardians of the Galaxy’den yeni oynanış videosu geldi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Marvel’s Guardians of the Galaxy’den yeni oynanış videosu geldi

Square Enix tarafına ait olan bir stüdyo olan Eidos-Montreal aracılığıyla geliştirilmekte olan Marvel’s Guardians of the Galaxy, artık sekiz dakikalık bir oynanış videosuna sahip. Marvel’s Avengers ile yaptığı çevrimiçi ve ”loot” odaklı yapı hatasını tekrar etmek istemeyen Square Enix, Marvel evreninde geçecek olan yeni oyununu, hikâye odaklı tasarlamayı tercih etmiş. 26 Ekim 2021’de resmî olarak piyasaya sürülecek olan yapım; PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Microsoft Windows ve ‘cloud’ aracılığıyla Nintendo Switch için çıkacak.

Marvel’s Guardians of the Galaxy’den yeni oynanış videosu geldi

Press Start’ın resmî Avustralya YouTube kanalı aracılığıyla paylaşılmış olan video, oyunun, sekiz dakikalık bir oynanış seansını gösteriyor. Ayrıca videonun, oyunun erken aşamalarından bir tanesinde kaydedilmiş olduğunu da söylemekte yarar var. Temelinde, üçüncü şahıs bir kamera açışına sahip olan aksiyon oyunu, içinde; oyuncuların yapacağı kritik seçimler de barındıracak.

Marvel's Guardians of the Galaxy'den yeni oynanış videosu geldi

Geliştiricilerden gelmiş olan bilgilere göre Marvel’s Guardians of the Galaxy, DLC yahut mikro ödemelere sahip olmayan, tek oyunculu bir deneyim olacak. Lakin, Marvel’s Avengers ile yaşananlardan sonra, oyuncular konuya birazcık titiz yaklaşmak isteyebilirler. Beraberinde ışın izleme ve DLSS teknolojilerini de barındıracak olan yapımın, 26 Ekim 2021’de piyasaya sürüleceğini tekrardan belirtmekte yarar var. Ayrıca oyun; Steam’de 369 TL, konsollarda ise 500 TL’den ön siparişe açık bir durumda.

Bir cevap yazın