Türkçe Yama

Marvel’s Avengers’a para ile alınabilen deneyim puanı arttırma paketleri eklendi

Marvel’s Avengers’a para ile alınabilen deneyim puanı arttırma paketleri eklendi, Oyun severler için Marvel’s Avengers’a para ile alınabilen deneyim puanı arttırma paketleri eklendi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Marvel’s Avengers’a para ile alınabilen deneyim puanı arttırma paketleri eklendi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Marvel’s Avengers’a para ile alınabilen deneyim puanı arttırma paketleri eklendi

Marvel’s Avengers oyun içi mağazasına, oyuncuların tecrübe puanı kazanmalarını bi hayli hızlandıracak “experience boost” eşyaları eklendi. Oyun içi para ile 100 ile 500 kredi içinde satılan paketler, oyuncuların tepkisini çekti. 500 kredinin fiyatı 5 dolar.

Square Enix’in bu paketleri, Marvel’s Avengers Game Pass’e eklendikten hemen sonra oyun mağazasına eklediği belirtiliyor.

Marvel’s Avengers oyuncuları gidişattan endişeli

Zaten az birinin oynadığı Marvel’s Avengers topluluğu, bu değişikliğin Square Enix’in öncedenki kelimeleri ile çeliştiğini iddia etti. Çünkü Square Enix 2019 senesinde yaptığı bilgilendirmede, oyunda ödül eşyası kutuları yahut “Pay To Win”e yol açacak sistemlerin eklenmeyeceğini belirtmişlerdi.

Marvel’s Avengers Steam sayfasına yorum yazan bazı oyuncular ise, Avengers’ın tek kişilik bir oyun olmasından ötürü tecrübe puanı arttıracak bir eşyaya para vermenin haksız rekabete yol açmayacağını savunuyorlar. Çünkü mağazadaki bu “boost” eşyalarını alan oyuncular diğerlerinden fazla daha bi hayli hızlı düzey atlayacak olsalar da, bunun teknik olarak bir başkasını etkilemeyeceğini ifade ediyorlar.

Marvel's Avengers

Bu değişiklikten rahatsız olan oyuncular ise, rahatsız olmalarının ana nedeninin, Square Enix’in “sözünü tutmaması” olduğunu ifade ediyorlar. Hatta Square Enix’in, oyuna ön sipariş verenlere “beta tester” muamelesi yaptığını ve ilgisini tamamen Marvel’s Avengers’a yeni ekranlara gelecek oyunculara yönelttiğini iddia edenler var.

Square Enix, bu seneın mart ayında oyunun düzey atlama sistemini yavaşlatan değişiklikler yapmış, bu da oyunun Free-To Play sistemine geçebileceğine dair şüphe uyandırmıştı.  Eh, hemen hemen Free- To Play oyunlar ile özdeşleşen “oyun içi mağazadan satış”ı özendirme yöntemi de oyuna uygulanmaya başlamış. Avengers temalı Square Enix oyunu beklentilerin bi hayli altında kalmıştı, bu değişikliğin yeni oyuncuları oyuna çekip çekemeyeceğini zaman gösterecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu