Türkçe Yama

Marvel’s Avengers, Xbox Game Pass’e ekleniyor

Marvel’s Avengers, Xbox Game Pass’e ekleniyor, Oyun severler için Marvel’s Avengers, Xbox Game Pass’e ekleniyor ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Marvel’s Avengers, Xbox Game Pass’e ekleniyor ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Marvel’s Avengers, Xbox Game Pass’e ekleniyor

Square Enix’e ait bir stüdyo olan Crystal Dynamics’in Marvel’s Avengers‘ı, Xbox Game Pass’e ekleniyor. Geçen günlerde Game Pass söylentileri çıkmış olan Marvel’s Avengers, 30 Eylül’de konsol, PC ve xCloud kütüphanesine dâhil oluyor. Square Enix’in Crystal Dynamics stüdyosu ile ortaklığı devam edecek gibi gözüken Xbox tarafı, bir önceki günlerde de Perfect Dark üzerinde birlikte çalışacaklarını açıklamıştı.

Marvel’s Avengers, Xbox Game Pass’e ekleniyor

30 Eylül 2021’de PC, konsol ve bulut için Xbox Game Pass’e eklenecek olan yapım, önceden yayımlanan tüm ücretsiz içerikleri ve görevleri de bununla birlikte getirecek. Xbox Game Pass kullanıcı hesabıne sahip olan herkes, oyunun çıkışından bu yana eklenen tüm kahramanları ve görevlere üyelikleri dâhilinde erişebilecek.

Marvel's Avengers, Xbox Game Pass'e ekleniyor

Ayrıca, Game Pass abonelerinin, yayımlanmış olan yeni War for Wakanda genişletme paketine de erişebileceği belirtilirken, saatler sürecek yeni çevrimiçi ve hikâye deneyimi vaat ediliyor. Xbox tarafının Square Enix ve Square Enix’e ait bir stüdyo olan Crystal Dynamics ile iş birliği artıyor gibi gözüküyor. Microsoft’a ait bir stüdyo ve Xbox özel oyunu Perfect Dark üzerinde çalışan The Initiative ekibi, Crystal Dynamics ile ortaklığını bir önceki günlerde resmî bir biçimde açıklamış yer alıyordu. Yaşanan bu gelişmeler ve ortalıkta dolaşan ”Xbox yeni bir satın alım gerçekleştirecek” söylentileri, Square Enix teorilerini bir kez daha gün yüzüne çıkarıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu