Türkçe Yama

Marvel: ‘Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak’

Marvel: ‘Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak’, Oyun severler için Marvel: ‘Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak’ ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Marvel: ‘Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak’ ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Marvel: ‘Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak’

”Insomniac’ın ilk Spider-Man oyunu bir Star Wars olsaydı, 2023’de piyasaya sürülmesi beklenen devam oyunu kesinlikle The Empire Strikes Back olurdu” diyen Marvel’ın yaratıcı başkan yardımcılarından olan Bill Rosemann, Marvel’s Spider-Man 2‘nin ilk oyuna göre daha ‘karanlık’ bir yapıya sahip bulunacağından da bahsetti. Marvel’s Wolverine ile ilgili da kısaca konuşan Rosemann, yayımlanmış olan fragmanın bolca ‘Easter Egg’ içerdiğinden bahsetti.

Marvel: ‘Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak’

Oyun dünyasındaki en çalışkan stüdyolardan bir tanesi olduğunu ispatlamış olan Insomniac Games, bunun yanı sıra Spider-Man haberleriyle oyuncuları nasıl şaşırtacağını da çok iyi biliyor. 2020 yılı içinde de sürpriz bir Miles Morales açıklamasu ile takipçilerinin karşısına çıkmış olan stüdyo, düzenlenmiş olan PlayStation etkinliğinde, hayranlarına çok daha büyük sürprizler sunmuştu. Sony’nin en ünlü stüdyolarından bir tanesi olan Insomniac Games, bunun yanı sıra Ratchet & Clank serisinin de geliştirici ekibi. Insomniac, PlayStation tarafının yeni nesildeki en büyük kozu olacak gibi gözüküyor.

Marvel: 'Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak'

Şimdiye kadar Insomniac Games’in Spider-Man evreninde gördüğümüz her iki Spider-Man’i de içerecek olan Marvel’s Spider-Man 2, evrenin en mühim kötülerinden bir tanesi olan Venom’u da içerisine katıyor. ‘This Week In Marvel’ etkinliğine katılan Bill Rosemann, yeni Spider-Man oyunu ile ilgili bazı yeni gelişmelere değindi. Rosemann, oyun ile ilgili açıkça pek fazla bilgi vermek istemese de; Spider-Man 2’nin önceki iki oyundan daha karanlık bir yapıya sahip bulunacağını doğrulamış oldu. Bir Star Wars benzetmesiyle karşımıza çıkan Rosemann, Spider-Man takipçilerini bi hayli heyecanlandırmış gibi gözüküyor.

Marvel: 'Spider-Man 2, daha karanlık bir oyun olacak'

”İlerleyen zamanlarda Wolverine’in ne zaman piyasaya sürüleceğini açıklayacağız” diye konuşmasına devam eden Rosemann, ”Wolverine ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız, geri dönün ve paylaşımı yaptığımız fragmanı inceleyin. Bir sürü detay ve Easter Egg ile dolular” cümlesini kuran Rosemann, fragmanda bulunan ve fark edilmeyen sürprizleri işaret etti. Geçen günlerde Wolverine’in de daha çok ‘yetişkin’ tarzda bir oyun bulunacağının bilgisini veren yetkililer, oyunculara beklenen haberi vermişti. Spider-Man 2 ile birlikte Wolverine’le de karşımıza çıkan Insomniac Games, kendi Marvel evrenini genişletmeye devam edecek gibi gözüküyor. PlayStation etkinliğinde yayımlanmış olan şık Spider-Man 2 fragmanına aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu