Türkçe Yama

Mario Party Superstar için yeni bir video yayınlandı

Mario Party Superstar için yeni bir video yayınlandı, Oyun severler için Mario Party Superstar için yeni bir video yayınlandı ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Mario Party Superstar için yeni bir video yayınlandı ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Mario Party Superstar için yeni bir video yayınlandı

Nintendo 64 Mario Party oyunlarından beş tahta ve Mario Party serisinden 100 mini oyun içeren klasik bir koleksiyon olan Mario Party Superstars, Nintendo Switch için 29 Ekim’de piyasaya sürülecek. Yeni çıkan fragman, Mario Party Superstars’ın sunduğu tahtalara, mini oyunlara ve modlara derinlemesine bir bakış sunuyor.

Mario Party Superstar için yeni bir video yayınlandı 

Öne çıkanlar özellikler:

  • Nintendo 64 Mario Party Games’den 5 klasik oyun tahtası: Yoshi’s Tropical Island, Space Land, Peach’s Birthday Cake, Woody Woods ve Horror Land, Nintendo Switch için yeniden tasarlandı ve her biri kendine özgü etkinliklerle geliyor. Oyuncular çevrimiçi*, aynı sistem** yahut yerel kablosuz** çok oyunculu modda her zaman, her yerde parti yapabilir. Çevrimiçi çok oyunculu ile herkes dostlarıyla bi hayli hızlı bir oturuma yahut 30 turluk bir maraton maçına girebilir. Tek başına parti yaparken bile, dünya çapındaki diğer oyuncularla rastgele eşleşmek olabilecekdür.
  • Çıkartmalar: Oyuncular, tahtada Yıldız toplarken diğer parti dostlarıyla iletişim kurmak için çıkartmaları kullanabilirler.
  • Arkadaşlarla oynarken askıya alma işlevi: Masa oyunu modunda arkadaşlarla yapılan maçlar her yeni turdan önce kaydedilir, böylece ara vermek ve şenliklere ardından devam etmek kolaylaşır.

Mario Party Superstar için yeni bir video yayınlandı

  • 100 mini oyun: Mario Party serisinden seçebileceğiniz 100 mini oyun var. Herkes için ücretsiz mini oyunlar, 2’ye 2, 1’e 3 ve Düello mini oyunları ve daha fazlası var. Hepsi tuş kontrolleri ile oynanır.
  • Mt. Minigames: Hızlı bir mini oyun patlamasının tadını çıkarmak isteyenler için, Mt. Minigames toplamda yedi farklı saha sunar– Free Play, cooperative Tag Match, Trio Challenge, Sports and Puzzles, Survival, Coin Battle ve Daily Challenge. Mt. Minigames bunun bunun yanında çevrimiçi, aynı sistem yahut yerel kablosuz çok oyunculu oyun sunar.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu