Mancınık 2 Çöp Adamla Kale ve Kule Savunması Apk İndir

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Mancınık 2 Çöp Adamla Kale ve Kule Savunması Apk İndir, APK uygulama sitemizde Mancınık 2 Çöp Adamla Kale ve Kule Savunması Apk İndir apk indirme linkini sizler için paylaştık. Mancınık 2 Çöp Adamla Kale ve Kule Savunması Apk İndir ile alakalı detaylar yazımızda..

Mancınık 2 Çöp Adamla Kale ve Kule Savunması Apk İndir

Mancınık 2 Çöp Adamla Kale ve Kule Savunması Apk İndir

Mancınık 2-çöp adam düellocu ile en iyi gündelik oyunlar! İki oyuncu ve tek oyuncu için sorunsuz bir oyun. Kalenizi öteki çöp adam savaşçılarına karşı savunmak için taşlar ve top mermileri fırlatabileceğiniz yeni bir gündelik oyun yarattık. Günlük oyunun çiçeği burnunda çöp erkek savaşına katılın ve onlara ne olduğunu gösterin!
Eğer gündelik oyunlar, atma oyunları, kule savunma oyunlarına düşkün iseniz, o zaman mancınık 2 mutlaka sizin için! Korsan çöp adam ile bir çok sıkıntılı kavgalar bekliyoruz ve bizim gündelik oyunda düşmanlarına karşı en iyi müdafaa için kale büyümek. 2 oyuncu için rahat oyunları seviyorsanız, bu rahat oyun tek başına yada dostlarınızla oynanabilir.
Güçlü çöp adam savaşçılarınız, basit oyunlarımızda çöp erkek ordunuzu tüm topraklarda en kuvvetli hale getirecek mızraklar, toplar ve diğer bir çok heyecan verici silahla donatılabilir. Geniş topraklardan bahsetmişken, bu huzurlu oyunda yenilerini keşfedebilir ve bu sürede benzersiz zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz! Karlı tepelerde savaşın, çöp erkek savaşınızı çiçekli tarlalara götürün yahut düşen yapraklar içinde düşmanları ezin. Mancınık 2, her oyuncu için keşfedilecek bir çok yeni şeyle piyasadaki en iyi gündelik oyunlardan biridir.
Mancınık 2-iki oyuncu ve tek oyuncu için en iyi gündelik oyunlar.

Mancınık 2: Çöp Adamla Kale ve Kule Savunması Apk indir

Kulenizi farklı boyutlarda ve kuvvetli yönlerde okçulardan ve mancınıklardan koruyun. Düşmanlar acımasızca size taş ve ok atacak! Kaleyi ezmeye çalışacaklar! Silahlarınızı, mancınıklarınızı, yaylarınızı, oklarınızı yükseltin ve Çöp Adam oyunlarında ve muharebede bir kahraman olun! Bunun şeklinde gündelik oyunlar, gündelik oyunumuzda bir sonraki destansı top atışınızı planlarken zihninizi meşgul etmenin ve eğlendirmenin en iyi yoludur!
Bunun gibi gündelik oyunların sunabileceği çok şey var. Güçlü kalenizi yükseltin ve büyütün! Düşmanlara daha fazla zarar verecek okçular yada toplarla yuvalar ekleyerek kuleleri yükseltebilirsiniz. Boş bir çöp adam olmayın, gündelik oyunumuzda onurunuz için savaşın!
Bu rahat oyun oldukca kolay ve sezgisel kontrollere haizdir. Ekrana dokunun, mancınığı şarj etmek için çekin ve kuvveti ayarlayın. Bir düşmana sürpriz bir saldırı başlatmak, çöp erkek oyunlarında zafer kazanmak ve gündelik oyunumuzda bir kahraman benzer biçimde savaşmak için bırakın!
Bu rahat oyunu yalnızca kendi kendinize değil, bununla birlikte dostlarınız ve ailenizle de zevk almak için oldukca oyunculu modda da oynayabilirsiniz. Artık diğer oyuncularla çevrimdışı oynayabilir ve PvP savaşlarını kazanabilirsiniz!
Günlük oyunları seviyorsanız, mancınık 2yi denediğinizden ve daha çok çöp adam Savaşı eğlencesi için dostlarınızla paylaştığınızdan inanın! Günlük oyunlarda zafer kazanın ve başarınızı herkesle paylaşın!
Sıradan oyunumuzda iyi bir oyun geçirin!

Bir cevap yazın