Mafia Sniper – Klan Savaşları Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Mafia Sniper – Klan Savaşları Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Mermi Hilesi
Ücretsiz olarak CASUAL AZUR GAMES tarafından yayınlanan 95MB boyutundaki Mafia Sniper – Klan Savaşları Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Mafia Sniper – Klan Savaşları Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Mafia Sniper – Klan Savaşları Mega Hileli MOD APK [v1.0.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Mafia Sniper – Klan Savaşları Mega Hileli MOD APK [v1.0.0]

Mafia Sniper – Klan Savaşları Mega Hileli MOD APK [1.0.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Efsanevi keskin nişancı tüfekleriyle sizi mafya klanları içindeki en yoğun savaşa götürüyor.

Mafia Sniper 1.0.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. MOD MENÜSÜ
  2. Reklamsız
  3. Hızlı Oyun
  4. TANRI MODU
  5. Tek atışta öldürme hilesi
  6. Mermi Hilesi

Mafia Sniper‘a gelince, oyuncular en kötü gangsterlerle sonuçsuz bir savaşa dalmış görünüyor. 20. yüzyılın başlarına kadar gidiş-dönüş bir uçak biletiniz olacak. Burası, en kuvvetli ailelerden gelen heyecanlı bir atmosferle çevrilidir. Oyuncular, o zamanda gezegendeki en ünlü silahlı adamlarla tanışma fırsatı buldu. Onlar sizin meslektaşlarınız çünkü bu dünyaya girdiğinizde herkesten daha az en iyi nişancı oluyorsunuz.

Mafia Sniper v1.0.0 MOD APK

Mafia Sniper oyununda görevlerinizden biri, gangsterlerin öfkeli faaliyetlerini püskürtebilmek. Oyuncular, karanlıkta olanlara karşı doğru bir hizip rolündedir. Gangsterler bu fraksiyonun ileri gelen çetesidir ve bundan dolayı onları olabilecek olan en kısa bir sürede yok etmeniz gerekir. Buna ek olarak, görüş alanınızda olan birkaç rakip daha yozlaşmış polistir.

Mafia Sniper Para Hilesi

Polis olmalarına rağmen suçlu gibi davranıyorlar. Sebebi ise bu polislerin sürekli olarak rüşvet almasıdır ki gangsterler hukuka ve ahlaka aykırı işler yapsınlar. Orada durmayan, gözünün önünde beliren politikacıların varlığı da var. Bunlar bunun yanı sıra toplumu giderek daha adaletsiz ve düzensiz hale getiren etkenlerdir. Patronlar bile başınızı ağrıtan etkenlerden biridir.

Mafia Sniper Mermi Hilesi

Doğru olmadan önce, gölgeme karşı, o şeyleri de yaşayacaksın. Mafia Sniper, sizi son derece acımasız cinayet anlaşmalerine sokar. Hepsi dikkatlice planlanmıştır; iş bittikten sonra oyuncu çok miktarda para alabilir. Ortadan kaldırmanız gereken nesnelerden bir diğeride karanlık klanlar. Kariyerin ağır ağır sıradan bir hayduttan bir suikastçıya dönüşecek.

Mafia Sniper Hasar Hilesi

Mafia Sniper’daki dünya şehri heyecan verici ve tehlikelidir. Zorluklara katılırken, oyuncular modern unsurlara sahip bir kılıç oyunu filminde kaybolmuş gibi hissediyorlar. En gerçekçi şehir çapındaki kovalamaca sahneleri, ölüme yaklaşırken gerilimi hissetmenize yardımcı olmaktadır. Sadece bu da değil, bunun yanı sıra en salaktan patrona kadar bir çok değişik gangster kişiliğiyle savaşıyorsunuz.

Mafia Sniper Hile Apk

Ayrıca Mafia Sniper size bir çok benzersiz özel koleksiyon da sunuyor. Her farklı rakiple değişik mekanlare dalacaksınız. Düşmana karşı savaşmak için, oyuncuların kıyafetlerin bunun yanında sınırsız bir silah sistemi eklemesi tercih edilir. Keskin nişancı tüfeklerinden Thompson hafif makineli tüfeklerine kadar her şey size eksiksiz olarak gönderilir. Bu tehlikeli savaş, üçlü atış ve çift atış gibi gelişmiş atışların yardımıyla burada da bitmiyor.

Mafia Sniper Apk indir

Mafia Sniper’ın oyunculara sunduğu konumların çoğu da benzersiz deneyimler. Bunlar, çok sayıda insanın geçtiği yoğun, kalabalık caddeler olabilir. Ya da hiç kimsenin olmadığı karanlık sokaklar. Bu, düşmanla başa çıkmanız için en uygun yerlerden biri olarak kabul edilir. Ayrıca iş bu oyuna gelince depolardan veya endüstri parklarından ve ormanlardan bahsetmeden edemiyoruz.

Mafia Sniper Apk Son Sürüm

Bu garip dünya çapında Mafia Sniper size çok mantıksız bir durum veriyor. Bu sizi hareketlerinizde daha dikkatli olmaya zorlar. Biraz dikkatsiz olduğun sürece senden başka kimse tarafından cezalandırılmayacaksın. Oyuncuların sivilleri öldüremeyeceğini ve onları öldürürseniz hem para kaybedeceğinizi hem de aranmanızın çok stresli olduğunu burada belirtmek isterim. Bu durumda, adil polis ve federal ajanlar sizi tutuklama görevini üstüne alacaktir.

Mafia Sniper indir (MOD, Mega Menü)

Bir önceki android oyun

Motorcycle Real Simulator APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın