Madam Fortine’nin Sırrı pdf oku indir

4
Madam Fortine’nin Sırrı pdf oku indir

Madam Fortine’nin Sırrı pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman ve Öykü Kitapları türünde çıkarılan Madam Fortine’nin Sırrı kitabını paylaştık. 127 sayfadan oluşan Madam Fortine’nin Sırrı kitabının yazarı ise Oya Çağlar‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Madam Fortine’nin Sırrı oku indir. Madam Fortine’nin Sırrı pdf indir yandex, Madam Fortine’nin Sırrı pdf indir idefix, Madam Fortine’nin Sırrı PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Madam Fortine’nin Sırrı Pdf indir

Madam Fortine’nin Sırrı Kısa Özet

Dedektif misali merdivenleri tarayarak yukarı doğru tırmanmaya başladık. Yoktu, her bir basamakta başımdan aşağıya kaynar sular dökülüyordu. Sarı Jaguar hepimizden önce çıkıyordu, beş altı basamak önde tırmanan Jaguar:
– Buldum, buldum, ben buldum, yaşasın!
Sarı Jaguar demek mutluluk demekti, yaşamımı kurtarmıştı, canım dostum.

Komşunuzun meraklı ve becerikli bir kedisi var. Ve bir de gizli sırrı. Gece vakti tarihi mekânların altındaki geçitlere, dehlizlere neden gidiyor komşunuz? Kahverengi defterde ne yazıyor? Bu parlayan taşlar nedir?

Sizi İstanbul’un tarihi yerlerinde bir maceraveyavet ediyor Sarı Jaguar. Siz merakla peşinden giderken o da arada bir yardım edecek arada bir yaramazlık yapacak. Dostluk, tarih, gizem, elbet çözülecek bir sır ve heyecan dolu bir macera Madam Fortine’nin Sırrı’nda.

Bir cevap yazın