Machinartist Enigma Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Machinartist Enigma Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak 707 INTERACTIVE: Fun Epic Casual Games tarafından yayınlanan 105MB boyutundaki Machinartist Enigma Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] indirme linkini sizler için paylaştık. Machinartist Enigma Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Machinartist Enigma Mega Hileli MOD APK [v1.0.4] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Machinartist Enigma Mega Hileli MOD APK [v1.0.4]

Machinartist Enigma Mega Hileli MOD APK [1.0.4] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu makine şehrinde, muhteşem mücevherleri eşleştirecek ve bağımlılık yapan zorlukları aşacaksınız.

Machinartist Enigma 1.0.4 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Eşleştirme Hilesi
  2. Yüksek Aşama Ödülü

Machinartist size renkli bir mücevher dünyasının üçünü eşleştirme oyununu getiriyor. Gizemlerle dolu ücretsiz bir oyunun tadını çıkaracaksınız. Oyuncular, güzel mücevherler içeren eski evlerin bulunacağı, makinelerle dolu antik bir şehirde kaybolacaklar. Oyuncunun görevi, kazanabilmek için aynı renkteki taşları birbirine bağlamaktır. Oyunu oynarken keşfedeceğiniz daha bir çok heyecan verici şey var.

Machinartist v1.0.4 MOD APK

Machinartist yalnızca ilgi çekici bir maç 3 oyunu değil, bunun yanı sıra bir çok heyecan verici hikayeye de ev sahipliği yapıyor. Her düzeyde karakterlerle tanışacaksınız ve onlar size bu dünyayla alakalı hikayeler anlatacaklar. Makine medeniyetinin hikayeleri son aşamalarda ağır ağır ortaya çıkacak ve onu keşfedecek olan sizsiniz. Maç oynamaya başladığınızda, kasabanın gizemleri ortaya çıkacak. Bu kasabadaki en enteresan hayvanların çoğuyla tanışacaksınız.

Machinartist Hamle Hilesi

Mücevherleri eşleştirdikçe ve yeni düzeylerin kilidini açtıkça, makine uygarlığı ile ilgili daha fazla şey öğreneceksiniz. Bunun aracılığıyla, bir sonraki yolunuzu bulmak için parçaları bulacaksınız. Bundan dolayı mücevherleri uygun biçimde eşleştirmek için mantıklı düşünme kabiliyetinizi göstermeniz gerekiyor. Ayrıca, yolculuğunda bir çok arkadaşın da var.

Machinartist Para Hilesi

Machinartist’te zekanıza meydan okumak için bir çok düzey mevcuttur. Birçok köpüklü mücevher ile bir çok düzeyye sahiptir. Seviyeler daha karmaşık olacak ve akıllı kombinasyonunuzu gerektirecek. Mümkün olduğunca aynı renkte bir dizi mücevher oluşturmak için taşları hareket ettirmeniz gerekir. Bazı zaman şanslıysanız mücevherleri patlatabilirsiniz. Bunun gibi bir 3’lü eşleştirme oyununda, aynı renkteki çok sayıda topu bir araya getirmek en önemli şeydir. Bu kombinasyonlar, tüm sırayı yahut etrafındaki alanı yok etmek gibi süper güç taşları yaratacaktır.

Machinartist Hile Apk

Machinartist, yalnızca Facebook hesabınıza bağlanarak bir hesap oluşturmanıza ihtiyaç duyar. Oyunu basit bir şekilde oynayacak ve oynamak için dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Oyun, mücevherleri bağlarken kafanızın karışmamasına yardım edecek güzel ve basit bir grafik stiline sahip. Kilidini açman için bir dizi eski ev seni bekliyor. Bu keyifli 3’lü eşleştirme oyununa zaten sahip misiniz? Makinelerle dolu kasabada hikayeler ve karakterler gizemleri çözmeniz için size kalıyor.

Machinartist indir (MOD, Hamle / Yüksek Ödül Hilesi)

Bir önceki android oyun

8 Ball Pool 3D – 8 Pool Billiards APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın