Little Inferno Para Hileli Full MOD APK [v1.3.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Little Inferno Para Hileli Full MOD APK [v1.3.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Tomorrow Corporation tarafından yayınlanan 174MB boyutundaki Little Inferno Para Hileli Full MOD APK [v1.3.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Little Inferno Para Hileli Full MOD APK [v1.3.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Little Inferno Para Hileli Full MOD APK [v1.3.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Little Inferno Para Hileli Full MOD APK [v1.3.1]

Little Inferno Para Hileli Full MOD APK [1.3.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Oyuncunun nesneleri düzenli bir biçimde düzenlemesi ve sonrasında ekrana dokunarak ateşi yakması gerekiyor.

Little Inferno 1.3.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Full – Tam Sürüm. 30 TL değerinde olan bu oyun bedava.

Little Inferno, oyunculara bir çok eğlence unsuruyla birlikte bir çok unutulmaz hikaye sunduğunda, tatlı ve şiirsel dolu bir fantezi macera oyunudur. Oyunun tüm içeriği, oyuncunun yandığında müthiş, göz alıcı ve canlı kombinasyonları keşfetmek için sayısız şeyi yaktığı bir şöminenin önünde gerçekleşir. Oyuncular sürekli olarak olarak yeni öğelerin kilidini açtıkça, içlerinde her zaman bir çok sürpriz olacak ve oyun sürekli olarak olarak bir şeyler yakarak oyuncu deneyimini hayat verecek.

Little Inferno v1.3.1 MOD APK

Little Inferno‘nun içeriği hafif ve rahatlatıcıdır, soğuk kış aylarında şöminenin önünde oturmaya benzer bir rahatlık hissi yaratır. Her oyuncunun kombosu, katalogda buldukları eşyaları yakar ve sonrasında yeni sürprizlerin kilidini açmak için onları alevlere atar. Atılan nesnelerin türüne bağlı olarak, etkileri farklıdır ve oyuncuya benzersiz bir oyun içinde hafif eğlence sağlar.

Little Inferno Para Hilesi

Oyunun temposu da hafif ve rahatlatıcı, oyuncunun nesneleri düzenli bir biçimde düzenlemesi ve sonrasında ekrana dokunarak ateşi başlatması gerekiyor. Nesneler kül olana kadar otomatik olarak yanar ve diğer nesnelerin yanına yerleştirilirse yayılarak etkileyici bir efekt dizisi oluşturur. Yakıldıktan sonra, ufak ödüller, oyuncunun şömineye atmak için daha fazla şeyin kilidini açmasına izin verir.

Little Inferno Full Apk

Yakma sırasında, oyuncular birden fazla öğeyi birlikte yakarak kombinasyonları ve rastgele kombinasyonları aradıkları keyifli işlevi aramak zorunda kalacaklar. Ayrıca, oyunun kombo oluşturma talimatları yoktur, fakat verilen adlara güvenmeleri ve uyumlu öğeleri aramaları gerekir. Oyuncular başarıyla kombinasyonlar oluşturduklarında, oyun önümüzdeki zamanlarda keşifler için daha fazla yeni öğenin kilidini açmak için bir çok ödüle sahip olacak.

Little Inferno Hile Apk

Little Inferno’nun öne çıkan özelliği, sistemine yerleşik fizik değeridir ve oyunculara farklı nesneleri yakmanın heyecanını ve gerçekçiliğini verir. Her nesne, malzemeleri ve bileşimi sebebiyle ayrı bir ateş etkisine sahip olacak ve oyuncuların rahatlaması için biraz zevk yaratacaktır. Ayrıca, fizik sistemi hareketli nesneleri daha canlı hale getirecek ve oyuncular bir şeyleri düzenlerken rastgele şekiller oluşturabilecekler.

Little Inferno Apk indir

Oyun, her oyuncuya sayısız farklı öğeden bir araya gelen ufak bir liste sunacak, fakat bunları yakma yoluyla kazanılan parayla açmaları gerekiyor. Ayrıca, kombinasyonlar sürekli olarak olarak gerçekleştirilebilir ve oyuncuların özel yükseltmeler de dahil olmak üzere kilidini açmak için daha fazla para kazanmalarını sağlar. Oyuncunun ilerlemesine bağlı olarak daha büyük ve daha karmaşık öğeler görünecek ve onlara eğlence olarak şömineye atmaları için daha fazla şey verecek.

Little Inferno Apk Son Sürüm

Little Inferno, oyunculara yakmak için bolca eğlence verir, fakat yine de çevrelerindeki insanlardan gelen bir çok özel mektup içerir. Harfler oyuncuyu rahatlatmak için içerikleri de dahil olmak üzere rastgele gelir, okuduktan sonra herhangi bir mesaj da yakmak için fırına atılabilir. Yan karakterlerle alakalı dikkat çekici olan şey, oyuncuya sanatla daha fazla şey yakmak için birkaç yükseltme yahut yeni işlev verecek olmaları.Little Inferno, oyunculara en etkileyici anları yaşatan, hafif ve rahatlatıcı oynanışı için bir çok prestijli ödül aldı. Ayrıca oyuncuların daha fazla potansiyel keşfetmesi için yeni öğeler gibi yeni içeriklerle sürekli olarak olarak güncellenecektir.

Little Inferno indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Archers.io APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın