Limit 2. Cilt pdf oku indir

2
Limit 2. Cilt pdf oku indir

Limit 2. Cilt pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan Limit 2. Cilt kitabını paylaştık. 176 sayfadan oluşan Limit 2. Cilt kitabının yazarı ise Keiko Suenobu‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Limit 2. Cilt oku indir. Limit 2. Cilt pdf indir yandex, Limit 2. Cilt pdf indir idefix, Limit 2. Cilt PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Limit 2. Cilt Pdf indir

Limit 2. Cilt Kısa Özet

Mizuki ve dostları, sınıfça çıktıkları bir gezi sırasında oldukça önemli trafik kazası geçirdiler ve öğrencilerden büyük kısmı öldü. Geride yalnızca 5 kişi kaldı ve onlar da hem yaralı hem de medeniyetten uzakta, tüm zorluklara rağmen hayata tutunmaya çalışıyorlar. Bütün bunlar yetmezmiş gibi gruptakilerin bir kısmı da birbirlerinden nefret ediyor ve öte yandan hayatta kalmak için çabalarken öte yandan da diğerleri üzerinde kendi tahakkümlerini kurma çabasındalar.

Mizuki hayli zor bir durumda zira bu cehennemden kurtulması, çok kısa bir süre önce burun kıvırarak baktığı bazı dostlarının yardımlarına bağlı. Vahşi doğada kuvvetli olanlar ayakta kalacak ve Mizuki de grubun fiziksel güç sahibi üyelerinden bir diğerideğil. Mizuki’nin hayatta kalabilmesi, kendisinden nefret eden üç birinin güvenini kazanabilmesine bağlı ve bu güveni kazanması hiç de kolay olmayacak!

Limit, bir grup gencin yaşadığı zorlu hayatta kalma mücadelesinin hikâyesi!

Bir cevap yazın