Türkçe Yama

Life is Strange: Remastered Collection çıkış tarihi açıklandı

Life is Strange: Remastered Collection çıkış tarihi bilgisi verildi, Oyun severler için Life is Strange: Remastered Collection çıkış tarihi bilgisi verildi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Life is Strange: Remastered Collection çıkış tarihi bilgisi verildi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Life is Strange: Remastered Collection çıkış tarihi bilgisi verildi

Square Enix, Life İs Strange Remastered Collection’ın 2022 Şubat ayında yayınlanacağını açıkladı. İlk olarak Haziran 2021’de açıklamalan remastered Life is Strange, Life is Strange ve Life is Strange: Before The Storm’u içerecek. Serinin en son oyunu Life is Strange: True Colors ise paketin içinde -tabi ki- yer almıyor.

Life is Strange Remastered Collection 2022’de geliyor

Life is Strange’in ilk oyunlarına yapılacak olan bu yeniden ziyarette tabi ki görsel geliştirmeler yer alıyor. 2015 senesinde çıkmış bir oyunun “remaster”ının yapılması bazılarına garip gelebilir. Remastere Collection’da doku kaplamaları ile modellemelerin tamamen elden geçirildiği, yeni bir ışıklandırma motorunun kullanıldığı ve hareket yakalama (motion capture) özelliğinin oyuna eklendiği ifade ediliyor.

Life is Strange: Remastered Collection

Elden geçirilen/geliştirilen özellikler çok bir şey gibi gözükmeseler de oyunun orijinal havasını koruyup “2021 oyunu” hissiyatını vermeyi başarabilirler. Life is Strange’in ilk oyunu yayına girdiğinda bi hayli pozitif bir etki bırakmış ve devam oyunları bu “doğaüstü güçlere sahip genç” formatını sürdürmişlerdi.

Serinin son oyunu True Colors, mağazalarından birinde asılı Tibet Bayrağı yüzünden Steam’de Çinli oyuncular aracılığıyla eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu