Lets Fish Mega Hileli MOD APK [v5.17.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Lets Fish Mega Hileli MOD APK [v5.17.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Ten Square Games tarafından yayınlanan 61MB boyutundaki Lets Fish Mega Hileli MOD APK [v5.17.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Lets Fish Mega Hileli MOD APK [v5.17.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Lets Fish Mega Hileli MOD APK [v5.17.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Lets Fish Mega Hileli MOD APK [v5.17.0]

Lets Fish Mega Hileli MOD APK [5.17.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Bu, birinci perspektif mekanizmasına göre işleyen bir balık tutma oyunudur.

Lets Fish 5.17.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Anında Balık Tutma hilesi
  2. Olta asla kopmaz

Olta balıkçılığı istisnai bir spordur. Oyuncunun kaslı fiziksel güce sahip olmasını gerektirmez, fakat gereken sabır ve titizliktir. Bu, onu bir çok insan için uygun hale getirir ve oyun yapımcılarına heyecan getirir. Aslını söylemek gerekirse bir balık avı oyunu yaratmak, bir strateji oyunu yapmak kadar zordur. Oyuncular başarılı bir balık avlamada başarılı olmak için bir çok faktörü göz önünde bulundurmak zorunda kalacaklar. Ayrıca, diğer balıkçılarla karşı karşıya geldiğınızda oyundaki rekabet son derece serttir. Belirli bir aralık içinde, sayıların sayısı da sınırlıdır. Böylelikle daha iyi tekniklere sahip olanlar daha fazla balık yakalayabilir. Let’s Fish bir çok oyuncu tarafından beğeniliyor ve doğrudan Google Play’de 10 milyondan fazla indirme aldı. Şimdiye kadar, bu tür balık avlama oyunlarında hala en yüksek puan alan oyunlardan biridir.

Lets Fish v5.17.0 MOD APK

Bu, birinci perspektif mekanizmasına göre işleyen bir balık tutma oyunudur. Bu, oyuncuların yalnızca oltalarını ve göl, deniz, nehir… önlerini gördükleri manasına gelmektedir. Bu, oyun sürecine daha fazla odaklanmanıza yardım edecektır. Ayrıca, bir rol yapma oyunu gibi görünmekte, bu yüzden oyuncu, oynuyormuşum gibi hissedecek. Diğer bir çok balıkçıyla yüz yüze kalacağınız doğrudur. 

Lets Fish Olta Hilesi

Doğru açıyı ve kuvveti seçtikten sonra, çubuğu fırlatmanıza yardım edecek ekranın ortasındaki ana düğmeye tıklayın. Bundan sonra sakince oturun ve balığın balık tutmaya başlamasını bkatın. Balık cümleyi ısırdığında oyuncu için işaretler olacaktır. Kararlı olacaklar, hızlı bir şekilde yenilmeyecekler, bu yüzden balıkları kısa bir süre için yormanız gerekecek. Oyuna 40’tan fazla balık türü dahil edilecek ve her şey sürekli olarak olarak güncellenecektir.

Lets Fish İnci Hilesi

Orijinal oyunun son sürümde güncellenen yeni özellikleri, araştırma yapmak için çok zaman harcamanıza neden olacak. “Otomatik Makaralar”, oyuncuların balık tutmasını kolaylaştıran bir mod görevi görür. Çok meşgul olduğunuzda fakat yine de en iyi sonuçları alan en üstte olmak istiyorsanız, bu özelliği göz ardı etmeyin. 

Lets Fish Hile Apk

Oyuncuların karakterlerinin otomatik olarak balık tutmasına izin vermesini ve oyuncuların her zaman oyuna yapışmak zorunda kalmadan bazı işleri yapmak için yeterli zamana sahip olmalarını sağlar. Bunun avantajı, hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan size otomatik olarak bir miktar para vermesidir. Lakin, oyundan sorumlu olanlarla karşı karşıya geldirıldığında, biraz kayıp olması gerekir. Diğer bir zayıflık ise, hedeflerinize ulaşmak için sırt çantanızda bulunan tüm bonusları otomatik olarak kullanmasıdır.

Lets Fish Balık Hilesi

Bazı zaman kurtarmak için kaybettiğiniz şeyler kullanılır. Lakin bu zayıflığı gidermek için oyun bunun yanı sıra bi hayli müthiş bir özellik sunuyor. Artık başka bir bonus kullanmak için bonusu iptal edebilirsiniz. Hangisi daha uygunsa onu kullanırsanız biraz gecikmeden büyük balık kaybetmeyin. En son sürümün son özelliği, sırt çantası performansını yükseltecek olmasıdır. Durumla bi hayli hızlı bir biçimde uyumlu olacaktır. Mağazadan satın aldığınız her şey anında envanterinizde görünecektir.

Lets Fish Apk indir

Olta balıkçıları için bu harika Android oyunu ile levrek balıkçılığı, spor balıkçılığı, buz balıkçılığı, büyük balık balıkçılığı, sinek balıkçılığı ve benzeri gibi düzinelerce farklı balık avlama aktivitesine katılın. Lets Fish ile rekabetçi yarışmalarda yahut rahatlatıcı balık avlama seanslarında mevsimlik balıkçılık aktivitelerini deneyimleyin. En sevdiğiniz sporu mobil cihazunuzun cebinde oynatın. Doğru fizik ve sezgisel kontrol ile gerçekçi sanal oyunun tadını çıkarın. Let’s Fish Sport Balık Tutma Oyunlarındaki harika özellikler ile ilgili daha fazla bilgiyi yukarda bulacaksınızdır:

Lets Fish indir (MOD, Olta / Balık Hilesi)

Bir önceki android oyun

Stickman Destruction 5 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın