Leps World 3 Kristal Hileli MOD APK [v5.0.8] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Leps World 3 Kristal Hileli MOD APK [v5.0.8] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak nerByte GmbH tarafından yayınlanan 39MB boyutundaki Leps World 3 Kristal Hileli MOD APK [v5.0.8] indirme linkini sizler için paylaştık. Leps World 3 Kristal Hileli MOD APK [v5.0.8] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Leps World 3 Kristal Hileli MOD APK [v5.0.8] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Leps World 3 Kristal Hileli MOD APK [v5.0.8]

Lep’s World 3 Kristal Hileli MOD APK [5.0.8] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Kahramanın düşmanı yenmesi için çeşitli beceriler ve aksesuarlar kullanmasına yardım edin.

Leps World 3 5.0.8 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Kristal Hilesi. Çok sayıda kristal elde etmek için herhangi bir kuvvetlendirici satın alın!

Lep’s World 3 – Sadece bağımlılık yapmakla yetinmeyip bunun yanı sıra bi hayli keyifli olabilecek harika bir oyun arayışındaysanız, Lep’s’in heyecan verici sporuna bir göz atmalısınız. Dünya. Bu muhteşem oyun Tom Van Winkleburg tarafından yaratılmıştır. Oyun endüstrisinde uzmandır ve bu oyun onun tanıtımı olarak kabul edilebilir.

Leps World 3 v5.0.8 MOD APK

Let’s World 3 bu oyunun adı, Lep’s Magic World adlı ünlü bir filme dayanmaktadır. Bu filmde ana karakter Leopold olarak adlandırıldı. Bu özel oyunda, Leopold olarak adlandırılan ana karakter, filmdeki ile aynıdır.

Bu oyunun hikayesi Leopold’un çok aç olmasıyla başlar. Yiyecek bir şeyler bulmaya çalışıyor, ama nereye bakacağına dair hiçbir düşüncesi yok. Sonunda bir şey bulduğunda, yalnızca bir parça çiğ sığır etidir. Sonra bu eti yiyen başka hayvanlar olduğunu fark eder.

Leps World 3 Para Hilesi

Leopold’un bir sonraki yaptığı şey, yiyeceğin kaynağının nerede olduğunu bulmaya çalışmasıdır. Yerel restorana gider ve sonunda yiyecekleri sattıkları bir yer bulur, fakat et için sorulan fiyat çok yüksek olduğunda şok olur.

İşte o zaman Leopold intikamını almaya ve restoran sahibine geri dönmeye karar verdiğinde, bu birinin restoranın sahibinden başkası olmadığını öğrenir. Sahibinin adı Bob ve o da bi hayli aç.

Lep’s World 3 apk indir

Bunun yanında, bu oyun, bir çok değişik bükülme ve dönüş olması anlamında diğer oyunlardan farklıdır. Ana karakter Leopold, “Chasm” olarak anılan bir maça hapsolur ve oyun çeşitli farklı düzeylerden atlamayı içerir. Ayrıca bir sonraki dereceye geçmek için çözmesi gereken bir gizem oyunu var.

Lep’s World 3 APK Dayı

Bu oyundaki diğer bir bükülme, çevrede yaratıkların olduğu ve Leopold’a zarar vermeye çalıştıkları gerçeğidir. Oyunun başında, Leopold farklı derecelerde atlar ve ona vurmaya çalışan farklı düşmanlar mevcuttur. Onları geçince bir sonraki düzeyye giriyor ve o düzeynin sonuna ulaşırsa arkadaşı Bob’un duvara asılı halini izliyor.

Lep’s World 3 Apk Android oyun CLUB

Bu nedenle, sporun anlatı çizgisinde çok fazla bükülme ve dönüş olsa da, oyunun kendisi, bir oyunun sahip olması gereken tüm eğlence ve eğlenceye sahiptir. Görüntüler harika ve bu oyun kesinlikle zaman ayırmaya değer.

Oyun hareket ettiği sürece, oyunda herkesin görmesi çok keyifli olan bol aktivite, bol mizah ve tonlarca aksiyon var. Bol aksiyonlu ve gerilimli oyunları seviyorsanız kesinlikle oyundan keyif alacaksınız. Bu oyunda oyunun bi hayli bi hayli hızlı olduğunu ve tüm oyunu tek oturuşta oynayabileceğinizi göreceksiniz.

Lep’s World 3 Apk elmas hilesi

Lep’s World 3’de yapabileceğiniz birkaç farklı şey var. Örnek olarak, oyununuzu kaydetmeyi ve ardından spora devam etmek istediğinizde oynamaya devam etmeyi seçebilir yahut oyunu durdurabilir ve bir sonraki sporu oynamak istediğinizde bekleyebilirsiniz. Bir dahaki sefere gereksiniminiz olduğunda oynamaya başlayabileceğiniz ve istediğiniz sıklıkta oynamaya devam edebileceğiniz için uzun süre beklemenize gerek yoktur.

Lep’s World 3 Hile Apk

Oyunda bir çok değişik düzey var ve grafikler müthiş. Oyundaki ses efektleri de harika ve kesinlikle keyif alacaksınız. Siz de sporun nasıl oynandığını aklınıza getirebilirsiniz, fakat bu oyunun gerçek bir başyapıt olduğunu ve herkesin oynaması gereken gerçek bir oyun olduğunu söyleyebileceğiniz için hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Lep’s World 3 Apk Son Sürüm

Çevrimiçi oyunlardan hoşlanıyorsanız, Lep’s World’ü denemelisiniz. Heyecanı ve sahip olduğu farklı bükülmelerle birlikte, oyundan zevk alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu yeni arkadaşlar için harika, 

Kahramanın düşmanı yenmek için çeşitli beceriler ve aksesuarlar kullanmasına yardım edin. 

Lep’s World 3 Can Hilesi

İlerlemek için çok çalışın, düşmanı yenmek için çok sayıda sahne ve altın toplayın! Süper Mario tipi bir macera oyunudur. Oyunda oyuncuların kendi altınlarını almak için kişiliği kontrol etmeleri gerekiyor. Altın bulma yolunda önüne geçerden ve ufak canavarlardan kaçınmaları gerekiyor. Oynanış ve işlemler kolay bir şekilde.

Lep’s World 3 indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

WORLD of SUBMARINES APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın