LEGO Legacy Heroes Unboxed Mega Hileli MOD APK [v1.11.3] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

LEGO Legacy Heroes Unboxed Mega Hileli MOD APK [v1.11.3] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Gameloft SE tarafından yayınlanan 166MB boyutundaki LEGO Legacy Heroes Unboxed Mega Hileli MOD APK [v1.11.3] indirme linkini sizler için paylaştık. LEGO Legacy Heroes Unboxed Mega Hileli MOD APK [v1.11.3] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve LEGO Legacy Heroes Unboxed Mega Hileli MOD APK [v1.11.3] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

LEGO Legacy Heroes Unboxed Mega Hileli MOD APK [v1.11.3]

LEGO Legacy Heroes Unboxed Mega Hileli MOD APK [1.11.3] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. LEGO minifigürleri ve setleri, şuana dek yapılmış en canlı sıra tabanlı RPG’de kutudan çıkıyor.

LEGO Legacy Heroes Unboxed 1.11.3 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. MENÜ MODU
  2. Çoklu Hasar Hilesi
  3. Çoklu Savunma Hilesi

LEGO, olabileceken her birimizin çocukluğuna aşina olan en paha biçilmez oyuncaktır; rengarenk tuğlalar bir araya getirilerek her insanın hayal gücüne dayalı son derece göz alıcı ürünler her yaş için çekiciliğini korur! Bir LEGO aşığıysanız ve serüvenciysanız, bu sizin için iyi bir haber. Gameloft’un büyük oyun yapımcısı bu güz aylarında, LEGO Legacy Heroes Unboxed adlı yeni bir oyun başlatmak için LEGO Group ile birlikte çalışacak. – vaat edilmiş bir aksiyon RPG’si. Randevu, telefonda oyun hatlarını sevenler için bir çılgınlık yaratacak. 

LEGO Legacy Heroes Unboxed v1.11.3 MOD APK

Belki de Gameloft adını halen hiçbir oyuncu duymamıştır, Fransa’dan 20 yaşındaki oyun yapımcısı Assassin’s Creed: Altair’s gibi yüksek dereceli kaliteli ürünler sebebiyle her zaman en iyi isimdir. Chronicles, Spider-Man Unlimited yahut daha sık olarak, tuğla telefonlardaki Snake oyunu… Son yirmi yılda kararlı bir biçimde inşa edilen itibar sebebiyle sizi hayal kırıklığına uğratmak şüphesiz zor. Ve oyunun kapasitesi 500-600 MB aralığında olduğundan, LEGO Legacy Heroes Unboxed‘ın getirdiği deneyimden tamamen emin olabilirsiniz.

LEGO Legacy Heroes Unboxed Hasar Hilesi

Oyun, gerçek hayatta Danimarka kökenli rengarenk dairesel tuğlaları andıran gerçekçi 3D grafikler, göz alıcı renkler ve gülünç ifadelerle oluşturulmuş ama bunun yanı sıra oyundaki karakterlerden ruhlara sahip olmak, biraz çocukluğa döndüğünüzde sizi son derece heyehayat verecek. Oyunda gördüğünüz tüm detaylar tamamen LEGO detaylarıdır ve oyun sizi evren, robotlar gibi çeşitli konularla dünyanın en kuvvetli oyuncak şirketini inşa etmek için 87 yıl boyunca inşa edilmiş ve geliştirilmiş ünlü evrene götürecektir. Korsanlar, trenler, Vikingler, kaleler, dinozorlar, okyanusun altındaki keşifler, vahşi Batı, uzay istasyonları … ana karakter ile Kızıl Sakal korsanı – fragmanda tanıtılan LEGO sandığından dışarı çıkan, Ayrıntılarla birlikte keşfetmenizi bekleyenleri içeren topraklarda seyahat etmek için müttefiklerine eşlik edecek. Son derece tanıdık, bir kez dalmış halde bıraktığınız zorlu bir çocukluğun güzel anılarını canlandırmanıza yardım edecektır.

LEGO Legacy Heroes Unboxed Savunma Hilesi

3. bakış açısına sahip bir rol yapma oyunu olarak, takıma geri kazandırdığınız karakterleri görebilmek için kesinlikle müthiş bir görüşe sahip olabilirsiniz. Oyun oynamak için internet erişimi gerektirdiğinden, gerçek gücünüzü ispatlamak için yoğun savaşlar oluşturmak için PvP motifi altında savaşabilir yahut yoldaşlarınızla takım oluşturabilirsiniz. 

LEGO Oyunu Apk

Sevdiğiniz tüm karakterleri içeren ve “kutuyu yenmek” için çok çaba söylediğiniz bir “rüya takım” yaratma bunun bunun yanındalığı ile fark nedir? Ve yukarıda altı çizildiği gibi, oyun güz aylarında resmi olarak piyasaya sürülecek, bundan dolayı fotoğraflarınız, efektleriniz ve sesleriniz için maksimum bir biçimde tamamlama, güncelleme ve iyileştirme için kesinlikle daha fazla zaman olacak. Ben senin için doğacağım – oyuncular kavga sahnelerinde tatmin olabilir.

LEGO Legacy Heroes Unboxed Hile Apk

Ayrıca maceralar sizi LEGO City, Ninjago gibi “en bi hayli beğeni alan” ve “nostaljik” kara alanlarına götürecek… tarihe genel bir bakış atmanıza yardım edecek. LEGO Toy Manufacturing Company’nin oluşumu ve gelişimi. Büyüleyici bir macera oyunu arıyorsanız, hesabınızı kurtarmak için tanınmış savaşlar istiyorsanız yahut yalnızca karakterleri toplamak yahut çocukluğunuzun bir bölümünü yeniden yaşamak istiyorsanız, o zaman “LEGO Legacy: Heroes Unboxed” adı sizin için müthiş bir seçim olacaktır. 

LEGO Legacy Heroes Unboxed Apk indir

Ve oyunun boyutu da nispeten büyük olduğu için, sıcak savaştayken cihazın oyalanması sebebiyle engellemeyi önlemek için telefonunuzun oyunu makineye koyabilme kabiliyetine sahip olduğundan emin olmalısınız. Oyunun hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde piyasaya çıkması bekleniyor ve artık hemen üye olabilirsiniz.

LEGO Legacy Heroes Unboxed indir (MOD, Hasar / Savunma Hilesi)

Bir önceki android oyun

Nindash Skull Valley APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın