Labirentler ve Daha Fazlası Mega Hileli MOD APK [v3.0.7] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Labirentler ve Daha Fazlası Mega Hileli MOD APK [v3.0.7] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Leo De Sol Games tarafından yayınlanan 23MB boyutundaki Labirentler ve Daha Fazlası Mega Hileli MOD APK [v3.0.7] indirme linkini sizler için paylaştık. Labirentler ve Daha Fazlası Mega Hileli MOD APK [v3.0.7] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Labirentler ve Daha Fazlası Mega Hileli MOD APK [v3.0.7] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Labirentler ve Daha Fazlası Mega Hileli MOD APK [v3.0.7]

Labirentler ve Daha Fazlası Mega Hileli MOD APK [3.0.7] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Diğer adı Mazes & More olan bulmaca oyununu kesinlikle deneyin.

Labirentler ve Daha Fazlası 3.0.7 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Reklamlar Devre Dışı
  2. Satın Alınan Tüm Seviyeler
  3. Sınırsız İpucu hilesi

Labirentler ve Daha Fazlası, oyuncuların karakterlerini rastgele dizayn edilmiş ve karmaşık yollarda gezindiği labirent türünde bir bulmaca oyunudur. Oyunda oyuncular, deneyimi çoğaltmak ve sayısız zorluğa yanıt ararken heyecanı hissetmek için sayısız farklı labirentlere erişebilecekler. Ayrıca, oyuncular için çok çeşitli kişiselleştirmeler ekleyerek karakterlerini keyifli tasarımlar ve daha bi hayli fazla kişiselleştirmelerine olanak tanıyacak.

Labirentler ve Daha Fazlası v3.0.7 MOD APK

Labirentler ve Daha Fazlası, oyuncunun yolunu bulma becerisine meydan okumak için çeşitli boyutlarda labirentler oluşturmak için belirli bir AI kullanır. Ayrıca, eski tarz bir labirenti çalıştırmaktan daha kolay ve rahat gezinmeyi sağlayan basit ve manevra kabiliyetine sahip bir kontrol mekanizması sağlar. En etkileyici şey, oyun modlarının çeşitliliğidir ve bunlar oyun mekaniğini tamamen değiştirecek ve oyuncular için keyifli zorluklar yaratacaktır.

Labirentler ve Daha Fazlası Level Hilesi

Her oyun modu türü, oyuncuların labirentte yollarını nasıl bulduklarını değiştirecek, artık renk izi yok, kör mod, düşmandan kaçma ve daha fazlası gibi. Oyun modlarının çoğu, oyuncuların daha heyecan verici labirent bulmacalarını keşfetmeleri için bir çok çekici özelliğin bunun yanında canlı ve yaratıcı olacak biçimde dizayn edilmiştır. Bunun da ötesinde, oyunculara kişisel gelişime dayalı olarak daha fazla seçenek yahut cömert ödüller veren fazla sayıda oyun modu özelleştirmesi ile birlikte gelirler.

Oyun, oyuncuların labirentlerde yollarını bulurken en rahat ve keyifli duygulara sahip olmaları için bir çok hayati alanı ve işlevi daha da ilerletmeye odaklanır. Bunların çoğu da farklı kategorilere ayrılmıştır ve her birinin işleri daha zengin hale getirmek için kendi biyom yahut çevre tasarımı mevcuttur. Buna ek olarak, oyuncular ayrı oyun modları için bireysel biyomlar seçebilir ve bu da oyuncular eğlence aradığında kapsamlı özelleştirmeyi gösterir.

Labirentler ve Daha Fazlası ipucu Hilesi

Labirentler ve Daha Fazlası basit bir oynanışa sahiptir, fakat boyutu yahut varsayılan oyun modlarını değiştirmek gibi oyuncunun düzeysine göre otomatik olarak değişecektir. Bu, oyunculara her zorluk yahut farklı ölçek için daha fazla keşif sağlarken oyun değerini artıracaktır. Bunun yanı sıra, oyuncular geri dönüş yollarını bulmalarına yardımcı olmak için renk izini manuel olarak açıp kapatabilir ve labirent deşifresini her zamankinden daha keyifli ve sürükleyici hale getirebilir.

Labirentler ve Daha Fazlası Apk Hile

Oyun, oyuncuların ücretsiz olarak seçebilecekleri bir çok arkadaş canlısı, keyifli ve tatlı simgeye sahip bir avatar özelleştirme sistemi sunar. Simgeleri ilk etapta ufak bir nokta olacak ve bu, büyük bir labirentte mevcut konumlarını belirlemelerine ve gösterilen renkle canlı renk izleri oluşturmalarına yardım edecek. Ayrıca, renk izini bir çok değişik renkle özelleştirebilir, hatta labirent için yeni bir güzellik yaratmak için göz alıcı efektler ekleyebilirler.

Labirentler ve Daha Fazlası Apk indir

Labirentler ve Daha Fazlası’nın ipuçları, oyuncuların pes etmeleri yahut çıkışı bulamamaları durumunda düzeyleri tamamlamalarına kolaylık sağlayan önemli işlevlerdir. Lakin, ipuçlarını almak için oyuncuların sistemden günlük mini oyunları tamamlamaları gerekiyor ve hepsi oyunun orijinal düzeylerine kıyasla oyuncuları rahatlatmak için labirent tarzına göre tasarlandı. Tabii ki, müthiş başarılarla labirentleri tamamlamaktan aldıkları bonuslardan ipuçlarını satın alabilirler.

Labirentler ve Daha Fazlası Apk Son Sürüm

Labirentler ve Daha Fazlası’nın yaratılması, oyunculara beyin düşünme hızını artırdıkları ve boş zamanlarında rahatladıkları labirent bulmaca türü için bir çok yeni kavram ve deneyim yarayacaktır. Ayrıca, oyun modları, biyom, avatarlar ve daha fazlası gibi yeni içeriklerle düzenli olarak güncellenecek ve sonsuz eğlenceyi keşfetmeleri ve keyfini çıkarmaları için.

Labirentler ve Daha Fazlası indir (MOD, Level / İpucu Hilesi)

Bir önceki android oyun

Mech Wars Robot Savaş Oyunu APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın