LabBuster Para – Elmas Hileli MOD APK [v1.1.6] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

LabBuster Para – Elmas Hileli MOD APK [v1.1.6] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak LoadComplete tarafından yayınlanan 77MB boyutundaki LabBuster Para – Elmas Hileli MOD APK [v1.1.6] indirme linkini sizler için paylaştık. LabBuster Para – Elmas Hileli MOD APK [v1.1.6] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve LabBuster Para – Elmas Hileli MOD APK [v1.1.6] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

LabBuster Para – Elmas Hileli MOD APK [v1.1.6]

LabBuster Para – Elmas Hileli MOD APK [1.1.6] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Çok büyük bir tehlike yaklaşıyor – canavarlar laboratuvardan kaçtı. Bu dünyanın kaderi artık sizin ellerinizde.

LabBuster 1.1.6 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Elmas hilesi
  2. Sınırsız Altın hilesi
  3. Sınırsız Para Hilesi
  4. Reklamsız

LabBuster ilgi çekici ve benzersiz bir gündelik atış oyunudur. Senin görevin laboratuvardan kaçan canavarları yok etmek ve araştırmacıları dünyanın başına gelecek tehlikeleri önlemekten kurtarmak. Bu dünyanın kaderi senin ellerinde olacak, bu yüzden silahlan ve yıkım laboratuvarına sızan yaratıklara karşı savaş. Oyunda bilgi toplamalı ve gizemli zindanlar gibi bölümlerde zorlu görevlerin üstesinden gelmelisiniz. Bu size keyifli bir deneyim yaşatmayı vaat eden ücretsiz bir oyundur. Her oyun ekranından sonra bir çok ödül ve buna karşılık gelen miktarı alacaksınız.

LabBuster v1.1.6 MOD APK

LabBuster, canavarları vurup öldüren ve gerçek bir şey gibi saldıran sıradan bir atış oyunudur. Dünyaya yol açtıkları tehlikeleri önlemek için laboratuvarda canavarları öldürmeniz gerekecek. Zindandaki kötü canavarları yok etmek için savaş silahlarını kuşanmalı ve bilgi toplamalısınız. Oyun, tehlikeli, zorlu savaşlarda önüne geçerin ve zorlukların üstesinden gelmek için zeka gerektirir. Canavarların mermilerinden kaçmalısın; yalnızca onları vur. Onların mermilerine çarparsanız ölür ve oyuna tekrar başlarsınız ve birikim puanlarınızı kaybedersiniz. Her düzeyden sonra kazanırsanız, bonusu ve alakalı bonusu alacaksınız.

LabBuster Para Hilesi

LabBuster’da canavarlar her zaman agresif ve çirkin değildir, fakat arada bir canavarlar tatlı görünür. Lakin, onlardan ödün vermemeli, onları öldürmek için uyanık olmalısınız çünkü tüm dünyanın güveni sizin elinizde olacaktır. Bu iğrenç canavarlar her an dünyanızı yok edecek, bu yüzden onları affedemezsiniz. Senin görevin laboratuvarda tek bir canavar bırakmak değil. Hareket ederken bir çok engel sizi durduracak olsa da, ne pahasına olursa olsun onları yok etmeniz yardım edecektır. Akıllı olun ve bu önüne geçeri akıllıca aşın ve kalan tüm canavarları yok edin.

LabBuster Elmas Hilesi

LabBuster, laboratuvarda bulunan benzersiz modüllerle kendi kombinasyonlarınızı yaratacaktır. Zor zamanlarda hayatta kalmak için kullanın ve canavarları yok etmenize çok yardım edecektır. Bu, oyunun daha fazla oyuncu çekmeye yardımcı olmak için icat ettiği benzersiz ve yaratıcı bir kombinasyondur. Yukarıdaki özellik, oyuncunun o karanlık laboratuvarda daha uzun süre hayatta kalmasına yardım edecektır. Birleştirin ve deneyimleyin; bu kötü canavarları güvenle vuracak ve öldüreceksiniz.

LabBuster Apk Hile

LabBuster, aktif üyenin doğru silahı seçmesine izin veren bir çok değişik silaha sahiptir. Lazer silahlarından top silahlarına kadar 8 benzersiz silah var. Her oyun ekranından sonra, oyuncuların canavarları yok etmek için istedikleri diğer silahları değiştirmelerine izin verilir. Ayrıca oyun, istatistiklerinizi yükseltmek için silahları yükseltmenize ve kuvvetli ekipmanlarla donatmanıza olanak tanır. Hareket etmek için, kişiliği istediğiniz gibi hareket ettirmek için parmağınızı ekranda hareket ettirmeniz gerekir.

LabBuster Apk indir

LabBuster, oyuncular için basit ve kolay kontrollere sahip benzersiz bir atış oyunudur. Oyunun yeni özellikleri ile oyuncular enteresan zorluklarla karşılaşacaklar. Dünyayı koruma görevini yok etmeye ve tamamlamaya çalışın!

LabBuster indir (MOD, Sınırsız Para / Elmas Hilesi)

Bir önceki android oyun

Zombie Survival HAZE APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın