Apk indir

Kulak hoparlör ses yükseltici süper işitme Apk Download

Kulak hoparlör ses yükseltici süper işitme Apk Download, APK uygulama sitemizde Kulak hoparlör ses yükseltici süper işitme Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. Kulak hoparlör ses yükseltici süper işitme Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

Kulak hoparlör ses yükseltici süper işitme Apk Download

Kulak hoparlör ses yükseltici süper işitme Apk Download

Bizim Kulak hoparlör ses yükseltici süper işitme ses büyüteç kulaklık mikrofon kuvvetlendirici Telefonun düzenli olarak kaydedebileceğinden fazlaca daha yüksek bir ses ile düşük ve uzak ses duymak yardımcı olmak için basit bir dizayna sahip ufak boyutlu bir uygulamayı kullanmak basittir
ve fazladan bir hususiyet olarak kendi ses dosyalarınızı kaydetmek için bir mp3 kaydedicimiz var
lütfen unutma
Daha iyi bir tecrübe için, lütfen ilkin kulaklığınızı takın.
– Bu uygulamayı Audi-phone olarak kullanabilirsiniz.

Kulak Hoparlör, Androidinizi tercih ederek işitme düzeyinizi süper düzeylere çıkaracak bir uygulamadır. Ayrıca, sonuçların her bir telefona bağlı olarak değişeceğini ihmal etmeyin, ama hangi telefona sahip olursanız olun, daha yüksek bir ses düzeysine kesinlikle dikkat edin.

NOT: Bu, bir işitme cihazının yerine geçmez. Sadece size yardımcı olmak için kullanılmalı ve tıbbi bir cihaz değildir.

Kulak hoparlör ses yükseltici süper işitme Apk Full indir

KULAKLIKLAR GEREKLİ. Bir fazlaca insan bunu unutur ama her tür kulaklık kullanmak çok mühimdir veya korkunç ses geri bildirimi duyulur. Uyarıldın!
O NASIL ÇALIŞIR ?
——
Uygulama mikrofonun sesini direkt kulaklıklarınıza yükseltir. Ve çevreleyen ortama taktik olarak ayarlamak için basit kullanımlı ses ekolayzerimizi tercih ederek ayarı değiştirebilir ve ayarlayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu