Küçük Ok 1 – Uyuz İnek Nasıl Boğa Olur? pdf oku indir

3
Küçük Ok 1 – Uyuz İnek Nasıl Boğa Olur? pdf oku indir

Küçük Ok 1 – Uyuz İnek Nasıl Boğa Olur? pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Küçük Ok 1 – Uyuz İnek Nasıl Boğa Olur? kitabını paylaştık. 96 sayfadan oluşan Küçük Ok 1 – Uyuz İnek Nasıl Boğa Olur? kitabının yazarı ise Şafak Tavkul‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Küçük Ok 1 – Uyuz İnek Nasıl Boğa Olur? oku indir. Küçük Ok 1 – Uyuz İnek Nasıl Boğa Olur? pdf indir yandex, Küçük Ok 1 – Uyuz İnek Nasıl Boğa Olur? pdf indir idefix, Küçük Ok 1 – Uyuz İnek Nasıl Boğa Olur? PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Küçük Ok 1 – Uyuz İnek Nasıl Boğa Olur? Pdf indir

Küçük Ok 1 – Uyuz İnek Nasıl Boğa Olur? Kısa Özet

Küçük Ok’un akıllara zarar maceraları gözden geçirilmiş 2. baskısıyla sizlerle!
Orta Asya’nın uçsuz bucaksız bozkırlarında göçebe yaşamı yaşayan eski Türk obalarından biridir Küçük Ok’un obası. Hem de Çin Seddi’nin hemen dibinde. Küçük Ok obanın beyi Cüce Han’ın ufak ve de çok akıllı oğludur. Konar göçer Türk yaşamından izleri de bulacağınız bu seride Küçük Ok’un yaşadığı gülünç, keyifli ve bir o kadar da heyecanlı hadiseleri okuyacaksınız.
Baturcan kazık çakmak isterken Cüce Han’ın ak çadırını kara çadıra döndürür. Ceza olarak obadan kovulup adı geri alınır. Küçük Ok ve Ceren, Baturcan’ın adını geri alması için bir plan hazırlarlar. Baturcan, bu planı uygulayıp boğa güreşinde kahramanlığını gösterebilecek mi? Kötü kalpli Çin Vezir’i Zing’in gönderdiği korkunç Karaboğa ile baş edebilecek mi?

Bir cevap yazın