Küçük Deniz Kızı – Dünya Çocuk Klasikleri pdf oku indir

1
Küçük Deniz Kızı – Dünya Çocuk Klasikleri pdf oku indir

Küçük Deniz Kızı – Dünya Çocuk Klasikleri pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Dünya Çocuk Klasikleri türünde çıkarılan Küçük Deniz Kızı – Dünya Çocuk Klasikleri kitabını paylaştık. 48 sayfadan oluşan Küçük Deniz Kızı – Dünya Çocuk Klasikleri kitabının yazarı ise Hans Cristian Andersen‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Küçük Deniz Kızı – Dünya Çocuk Klasikleri oku indir. Küçük Deniz Kızı – Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir yandex, Küçük Deniz Kızı – Dünya Çocuk Klasikleri pdf indir idefix, Küçük Deniz Kızı – Dünya Çocuk Klasikleri PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Küçük Deniz Kızı – Dünya Çocuk Klasikleri Pdf indir

Küçük Deniz Kızı – Dünya Çocuk Klasikleri Kısa Özet

Denizin dibinde kız kardeşiyle mutlu mesut yaşayan ufak bir deniz kızı varmış. Bu deniz kızının en büyük isteği on beş yaşına geldiğinde denizin üstüne çıkıp bireylerin dünyasını görmek ve onlar gibi olabilmekmiş.

Yaşı geldiğinde ufak deniz kızı yukarı çıkmış ve gördüğü yakışıklı bir prense aşık olmuş. Ama prensin ona aşık olabilmesi için bir insana dönüşmesi gerekiyormuş. Küçük denizkızı bunun için deniz cadısına gitmiş ve kendisini bir insana dönüştürmesini istemiş. Cadı onun bu isteğini kabul etmiş ama prens ona aşık olup evlenmezse öleceğini söylemiş. Küçük denizkızı aşkı uğruna yaşamından vazgeçebilecek mi?

Bir cevap yazın