Kral Titus`un Şarkısı pdf oku indir

4
Kral Titus`un Şarkısı pdf oku indir

Kral Titus`un Şarkısı pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman ve Öykü Kitapları türünde çıkarılan Kral Titus`un Şarkısı kitabını paylaştık. 96 sayfadan oluşan Kral Titus`un Şarkısı kitabının yazarı ise İpek Arman‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Kral Titus`un Şarkısı oku indir. Kral Titus`un Şarkısı pdf indir yandex, Kral Titus`un Şarkısı pdf indir idefix, Kral Titus`un Şarkısı PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Kral Titus`un Şarkısı Pdf indir

Kral Titus`un Şarkısı Kısa Özet

Midas’ın Geveze Berberi ve Prenses Ada’nın Tuhaf Ayakları adlı kitaplarıyla tarih, mitoloji, arkeoloji ve antropolojiyi yakınımıza getiren İpek Arman, *Anadolu Uygarlıkları* adını verdiğimiz bu yolculuğa devam ediyor ve MS 79 yılına götürüyor hepimizi. Hazırsanız Karya ve Frig’den sonra Likya tüm görkemiyle huzurlarınızda.

Herkese Merhabalar! İşte kitap elinde… Demek ki MS 79 yılına uzanan *çok sesli* bir maceraya pek yakınsın. Haydi gel, Luki ve Morin içeride seni bekliyor. Bu iki çocuk, tesadüf eseri bazı mühim hadiselerin tam ortasına düştüler. Şimdi ise bir kralın geleceği onların ellerinde.

Henüz farkında değil ama şimdilerde yaşayan Arda da bu ikiliyi takip ediyor. Nasıl mı? Merak ettiysen sen de gel peşimizden.

Bir cevap yazın