Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Konuşan tavşan Apk Download, APK uygulama sitemizde Konuşan tavşan Apk Download apk indirme linkini sizler için paylaştık. Konuşan tavşan Apk Download ile alakalı detaylar yazımızda..

Konuşan tavşan Apk Download

Konuşan tavşan Apk Download

Konuşan Tavşan ile konuş. Sevimli tavşan, gülünç sesiyle yanıt verir ve dile getirdiklerine yahut dokunuşunuza reaksiyon verir. Belki de tavşan süper seviyorsunuz, süper bir evcil hayvan olarak tutmak istersiniz, fakat dayanılmaz aile yahut oda arkadaşı yapamazsınız care veya onlara bakmak için fazlaca meşgul. Şimdi Konuşan Tavşan var.

Bu bi hayli zeki bir tavşan. Koşmayı ve atlamayı sever, topu bulmak için seninle oyun oynamayı sever. Umut verici bir zamana haiz olmak için tavşan size yardımcı olabilir ümit.Orada yaşayan tatlı evde beslenen hayvan ve tavşan tadını çıkarın!

Tavşanı toplayacak, onları düzeylendirecek ve onları heyecan verici oyun içi ödüller için görevlere gönderecek! Bu tavşanlardan hoşlanıyorsanız, onları dostlarınız, aileniz, sevgililerinizle paylaşın. Ah, tavşanları onlardan hoşlandıklarından güvenilir olmalıyız.

RABBE KONUŞMA
★ tavşan ve tavşan konuştuktan sonrasında yeniden edecektir.
★ tavşanın gülünç sesle yüksek sesle gülün.

Konuşan tavşan Apk Full

★ dostlarınızla gülünç tavşan resmi paylaşın.

KÖPEK İLE OYNA
★ Ah, havuç, tavşan istiyorum.
★ Onu neşeli etmek için tavşana dokunun.
★ Top nerede, bul ve tavşanla oyna.
★ tavşan uyuyalım.
★ renk top rollendirirken tavşan.
★ Tavşanın yüzünü, karnını ve ayaklarını uçurun.
★ toplamak için daha çok 6 tavşanlar ve daha fazlası.

Konuşan Tavşan parasız bir oyundur. Willing Talking Rabbit, mutlu bir vakit geçirmeniz için size birlikte rol alıyor. Hemen indirin ve tatlı tavşan evcil hayvanlarıyla eğlenmeye başlayın!

Bir cevap yazın