Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kol Egzersizi Apk Mod, APK uygulama sitemizde Kol Egzersizi Apk Mod apk indirme linkini sizler için paylaştık. Kol Egzersizi Apk Mod ile alakalı detaylar yazımızda..

Kol Egzersizi Apk Mod

Kol Egzersizi Apk Mod

Profesyonel fitness antrenörleri tarafınca dizayn edilmiş olan Kol Egzersizi, dünyanın dört bir tarafındaki insanlara daha kuvvetli kollara haiz olma hususunda destek olmak için yaratılmıştır. Uygulama, kol kaslarını geliştirmek için kısa ve etkili kol egzersizleri sunar.

Günde yalnızca 10 dakika ile, iki başlı ve üç başlı kol kaslarınız şişecek. Ekipmana gerek yok, bütün egzersizler evde kendi vücut ağırlığınız ile yapılabilir.

Farklı Seviyelere Sahip Egzersiz Planı
3 düzeyli egzersiz planları, sıra sıra kol kası yapmanıza destek sunar. İster başlangıç düzeysinde, ister ustalaşmış olun; sizin için müsait egzersizler bulacaksınızdır. Uygulamayı yeni ve heyecan verici tutmak için her gün farklı egzersizler hazırlanır.

30 Günlük Egzersiz Rutinleri
Net bir hedef tespit ettikten sonrasında müthiş sonuçlar daha erken başarılabilir.

Kol Egzersizi Apk Full

Egzersiz yoğunluğu kademeli olarak artar, böylelikle egzersiz yapmayı gündelik bir davranış hâline getirebilirsiniz.

Evdeki Kişisel Antrenörünüz
Kişisel bir alıştırmacı tutmak çok mu pahalı? Spor salonuna gitmek için asla vaktiniz yok mu? Kol Egzersizi, evimizdeki şahsi antrenörünüz. Yüksek yoğunluklu istasyon emek vermesi ilkesine dayalı olan bu egzersizler, spor salonu egzersizleri kadar etkilidir.

Animasyonlar ve Görüntülü Rehberler
Her egzersiz, size nasıl nefes alacağınızı, incinmelerden nasıl kaçınacağınızı ve egzersizi nasıl doğru halde yapacağınızı özetleyen, animasyonlu ve videolu tanıtımlar ve bunun bunun yanında koç ipuçları (TTS) içerir. Adeta cebinizdeki şahsi antrenörünüz gibidir! Ekipmana gereksinim yoktur, kısaca egzersizlerinizi evde yahut dilediğiniz vakit arzu ettiğiniz yerde rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Günlük İpuçları
Size nasıl sıhhatli ve etken biçimde besleneceğinizi öğreten diyet ipuçları ve iyi alışkanlıklar oluşturup formda kalmanıza yardım edecek sağlık ipuçları. Her gün farklı ipuçları alırsınız.

Bilhassar
√ Erkeklere özel kısa ve müessir kol egzersizleri etkiyi en üst düzeye çıkarır
√ Her egzersizdeki hususi ipuçları daha iyi sonuçlar almanız için doğru şekilleri kullanmanıza destek sağlar
√ Tüm egzersizler vücut ağırlığıyla yapılır
√ İki başlı ve üç balı kaslarla ön kollar vs için egzersizler
√ Isınma ve gerinme rutinleri
√ Her egzersiz için geniş bir şekilde animasyonlu ve videolu klavuzluk
√ Egzersiz yoğunluğunu azar azar arttırır
√ Hem başlangıç bunun yanı sıra ileri düzeylere, hem erkeklere bununla birlikte kadınlara müsait
√ Egzersiz hatırlatıcınızı kişiselleştirebilirsiniz
√ Antrenman ilerlemenizi otomatikman kaydeder

Bir cevap yazın