Kodlayarak Boyamayı Öğreniyorum 6 pdf oku indir

1
Kodlayarak Boyamayı Öğreniyorum 6 pdf oku indir

Kodlayarak Boyamayı Öğreniyorum 6 pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çocuk Boyama Kitapları türünde çıkarılan Kodlayarak Boyamayı Öğreniyorum 6 kitabını paylaştık. 32 sayfadan oluşan Kodlayarak Boyamayı Öğreniyorum 6 kitabının yazarı ise Kerem Altındağ‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Kodlayarak Boyamayı Öğreniyorum 6 oku indir. Kodlayarak Boyamayı Öğreniyorum 6 pdf indir yandex, Kodlayarak Boyamayı Öğreniyorum 6 pdf indir idefix, Kodlayarak Boyamayı Öğreniyorum 6 PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Kodlayarak Boyamayı Öğreniyorum 6 Pdf indir

Kodlayarak Boyamayı Öğreniyorum 6 Kısa Özet

Kodlayarak Boyamayı Öğreniyorum kitapları öğrenmeyi keyifli bir hale getiriyor. Çocuklar boyama yaparken bunun yanı sıra şekilleri, harfleri, sayıları ve renkleri öğrenecekler.

Kodlayarak Boyamayı Öğreniyorum kitapları ile çocukların yalnızca öğrenmeleri değil bunun yanı sıra el ve zihin becerileri de gelişecek. Çocuklar boyama yaparken el ve göz koordinasyonlarını, ince motor gelişimlerini, yer-yön kavramlarını, kodlama mantığını anlamayı, dikkat ve odaklanmayı, parça ile bütün içindeki ilişkiyi kavramayı, resim yapma kabiliyetlerini de geliştirecekler.

Bir cevap yazın