Kışın Yüreği – Zaman Çarkı Dokuzuncu Kitap pdf oku indir

2
Kışın Yüreği – Zaman Çarkı Dokuzuncu Kitap pdf oku indir

Kışın Yüreği – Zaman Çarkı Dokuzuncu Kitap pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Fantastik Romanlar türünde çıkarılan Kışın Yüreği – Zaman Çarkı Dokuzuncu Kitap kitabını paylaştık. 560 sayfadan oluşan Kışın Yüreği – Zaman Çarkı Dokuzuncu Kitap kitabının yazarı ise Robert Jordan‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Kışın Yüreği – Zaman Çarkı Dokuzuncu Kitap oku indir. Kışın Yüreği – Zaman Çarkı Dokuzuncu Kitap pdf indir yandex, Kışın Yüreği – Zaman Çarkı Dokuzuncu Kitap pdf indir idefix, Kışın Yüreği – Zaman Çarkı Dokuzuncu Kitap PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Kışın Yüreği – Zaman Çarkı Dokuzuncu Kitap Pdf indir

Kışın Yüreği – Zaman Çarkı Dokuzuncu Kitap Kısa Özet

*Zaman Çarkı döner, Çağlar gelip geçer, efsaneleşen anılar bırakır ardında. Efsaneler solarak mit olur ve onları doğuran Çağ yeniden geldiğinde mitler bile unutulur.*

Fantastik edebiyatın devi Robert Jordan’ın kaleminden çıkan Zaman Çarkı destanı dünya çapında milyonların hayal gücünde yer etti. Ayrıntılı dünyası, en ince detayına kadar düşünülmüş büyü sistemi, gönüllere taht kuran karakterleri Zaman Çarkı’nın okurlar aracılığıyla bu kadar sevilmesinin yalnızca birkaç sebebi. Zaman Çarkı’nın etkileri, Patrick Rothfuss, Brandon Sanderson, Brent Weeks gibi günümüzün en büyük fantastik yazarlarının eserlerinde görülebilir.

Yenidendoğan Ejder Rand al’Thor, Karanlık Varlık’ın lekelediği saidin’e, Gerçek Kaynak’ın eril yarısına yenik düşüyordu. Asha’man takipçileri de önceden Kahramanlar Çağı’na son veren deliliğin belirtilerini gösteriyorlardı.

Rand bocalarken savaştan mustarip bir yere Karanlık çöküyordu. Ebou Dar’da Seanchan güçleri acımasız saldırılarını sürdürüyordu. Shayol Ghul’deyse Ejder’i yok etmek için Terkedilmişler güçlerini birleştirmekteydi.

Rand’ın tek şansı imkânsızı denemek ve saidin’deki lekeyi ortadan kaldırmaktı. Lakin bunu becermek için önceden hiç kimsenin kendini riske atmadığı, Kahramanlar Çağı’ndan kalma bir güçte uzmanlaşması gerekiyordu; Yaratılış’ı ortadan kaldırabilecek ve Zaman’ın kendisine son verebilecek bir güç.

Ejderha, bir kez daha zamanın rüzgârlarında havalanacak.

*Robert Jordan’ın fantastik edebiyatın kültürümüzde yer edinmesindeki etkisi muazzam.* –Guy Gavriel Kay

*Robert Jordan öyle büyük bir romancı ki ben dahil bir jenerasyonu kökünden etkiledi. Ona ne kadar teşekkür etsem az.* –Peter V. Brett

Bir cevap yazın