Kirem ve Komşusu – Kirem ve Maceraları 1 pdf oku indir

3
Kirem ve Komşusu – Kirem ve Maceraları 1 pdf oku indir

Kirem ve Komşusu – Kirem ve Maceraları 1 pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Hikayeler türünde çıkarılan Kirem ve Komşusu – Kirem ve Maceraları 1 kitabını paylaştık. 26 sayfadan oluşan Kirem ve Komşusu – Kirem ve Maceraları 1 kitabının yazarı ise Merve Yurtdaş‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Kirem ve Komşusu – Kirem ve Maceraları 1 oku indir. Kirem ve Komşusu – Kirem ve Maceraları 1 pdf indir yandex, Kirem ve Komşusu – Kirem ve Maceraları 1 pdf indir idefix, Kirem ve Komşusu – Kirem ve Maceraları 1 PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Kirem ve Komşusu – Kirem ve Maceraları 1 Pdf indir

Kirem ve Komşusu – Kirem ve Maceraları 1 Kısa Özet

Çiçeklerin açmaya, uğur böceklerinin uçmaya başladığı güneşli bir bahar günüydü. Böyle günler; yemyeşil çimenlerde koşmak, zıplamak, top oynamak için birebirdi. Kirem de böyle günlerde çok mutlu olurdu. Nasıl mutlu olmasın? Bahar, sımsıcak hava, yemyeşil çimenler… Bir köpek daha ne ister?

Parlak, sarı renkli, yumuşacık tüyleri ve kocaman gözleri vardı Kirem’in. Islak burnu kahverengi ve dişleri pirinç tanesi gibiydi… Kirem, kendisini çok seven sahipleriyle birlikte şirin bir evde yaşıyordu. Yaşadıkları mahallede bir çok kedi ve köpek arkadaşı vardı. Kirem uysal bir köpekti ve arkadaşlığa çok önem verirdi. Çünkü tüm dostlarını sevmenin, birlikte güzel zaman geçirmenin ve sahip olduklarını paylaşmanın önemini bilirdi. Kirem ve komşunun öyküsünün başlangıcı bir bahar günüydü.

Bir cevap yazın