Kick The Buddy Remastered Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kick The Buddy Remastered Para Hileli MOD APK [v1.3.2] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Playgendary Limited tarafından yayınlanan 103MB boyutundaki Kick The Buddy Remastered Para Hileli MOD APK [v1.3.2] indirme linkini sizler için paylaştık. Kick The Buddy Remastered Para Hileli MOD APK [v1.3.2] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Kick The Buddy Remastered Para Hileli MOD APK [v1.3.2] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Kick The Buddy Remastered Para Hileli MOD APK [v1.3.2]

Kick The Buddy Remastered Para Hileli MOD APK [1.3.2] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. İkonik stres önleyici oyuncağın yeniden düzenlenmesi.

Kick The Buddy Remastered 1.3.2 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi

Kick The Buddy Remastered – bu, gerginliği azaltmak ve günün birikmiş öfkesini atmak için müthiş bir oyundur. Önünüzde gülünç bir canlı bebek olan bir kişiliğin bulunacağı ufak bir oda olacak. Dürüst olmak gerekirse, kaderini düşmana istemeyeceksiniz, çünkü bu zavallı adam sizin için gerçek bir kurban olacak. 

Kick The Buddy Remastered v1.3.2 MOD APK

İtin, ona bir cop, bir İngiliz anahtarı ve onlarca başka büyük, sert ve keskin nesneyle vurun. Ve bu rahatlama yöntemi sıkılırsa, kurbanınızı her türlü silahtan vurun, genelde, sinsi ruhunuzun istediği her şeyi yapın. Hatta çeşitli hayvanları, canavarları ve diğer yaratıkları zorbalığa çekebilirsiniz. Ayrıca bebeği çeşitli kıyafetler ve keyifli aksesuarlarla giydirebilirsiniz.

Kick The Buddy Remastered Para Hilesi

Bir zamanlar yalnızca hayal gücünüze bağlı olacak biçimde patronunuzu telafi etme fırsatına sahip olduğunuz popüler bir arcade oyunu. Kick the Buddy Remastered adlı yeni bir oyunda, ilk bölümde buddy adlı karakterlere zaten aşina olduğunuz çeşitli ölümcül gizmoları deneyimlemeniz gerekiyor. Aynı zamanda, koğuşunuz arada bir her şeyi kendiniz deneyimlemeyi umursamıyor, çünkü buddy’yi yok etmek kolay değil. Ayrıca müthiş grafikleri, çok çeşitli silahları ve gerçekçi fiziği de belirtmekte yarar var.

Kick The Buddy Remastered Hile Apk

Oyunun bütün amacı, karakterle olabilecek olduğunca baştan sona alay etmektir. Oyuncak bebeğe verilen hasar, vücuda sıyrıklar, morluklar, kesikler, yanıklar ve diğer şeyler şeklinde yansır, fakat hiçbir şey yapmazsanız hasar hızla iyileşir.Yaralar, yeni işkence silahları satın almak, yerlerini ve kahramanın gardırobunun eşyalarını değiştirmek için gerekli olacak oyun içi parayla ödenir. Başka bir para birimi daha var – tanıtım videolarını izleyerek ve mini oyunlarda kazanılan yahut gerçek parayla satın alınan altın külçeler. Külçeler için oyuncu, Buddy’nin muhteşem tasfiyesi için özel eşyalar alacak.

Kick The Buddy Remastered apk indir

Buddy adlı cesur bir oyuncak bebek üzerindeki tüm olumsuzlukları gidermek için değişik yöntemler (ateş etme, patlamalar, güreş ve diğerleri) kullanma fırsatının verildiği Android için bir aksiyon oyunudur. Bebeği tamamen ortadan kaldırmak olabilecek değil ama kritik bir duruma getirmek olabilecek. Bilincini kaybettikten birkaç saniye sonra Buddy tekrar koşmaya ve zıplamaya, yıkıcı darbeler almaya ekranlara gelecek.

Kick The Buddy Remastered Herşey Açık

Kullanıcının gelişimi, düzeyyi yükseltmek için deneyim şeklinde bir ödülün verildiği oyun görevlerinin performansı ile ilişkilidir. Yeni bir düzeyye, belirli parasal ve eşya bonuslarının alınması eşlik ediyor. Görevler hemen hemen aynıdır – asıl görev, oyuncak bebek üzerinde belirli türde işkencelerin kullanılmasıdır.

Kick The Buddy Remastered APK Dayı

Android için keyifli bir arcade anti-stres oyuncağının yeniden yayına girmesidır. Bu proje, herhangi bir oyuncunun gülümseyen kahramanla alay ederek stresini ve birikmiş öfkesini serbest bırakmasına yardımcı olmak için dizayn edilmiştır. Buddy bez bebek, aktif üyenin olması gerektiği gibi çıkabilmesi için özel olarak yaratılmıştır ve bunun için ateşli silahlardan büyülü yeteneklere kadar bir çok değişik eşyaya sahip olacaktır. Mevcut tüm cephaneliği kullanan oyuncu, poblemleri kesinlikle unutacak ve keyfini çıkaracaktır.

Kick The Buddy Remastered indir (MOD, Sınırsız Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

Life Simulator 3 APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın