Kick the Buddy Para – Altın Hileli MOD APK [v1.0.6] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kick the Buddy Para – Altın Hileli MOD APK [v1.0.6] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Playgendary tarafından yayınlanan 96MB boyutundaki Kick the Buddy Para – Altın Hileli MOD APK [v1.0.6] indirme linkini sizler için paylaştık. Kick the Buddy Para – Altın Hileli MOD APK [v1.0.6] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Kick the Buddy Para – Altın Hileli MOD APK [v1.0.6] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Kick the Buddy Para – Altın Hileli MOD APK [v1.0.6]

Kick the Buddy Para – Altın Hileli MOD APK [1.0.6] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Patlat, yok et, ateş et, ateş et, parçala, dondur, fırlat, Tanrıların gücünü gönder ve durmayı düşünme bile.

Kick the Buddy 1.0.6 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi
  2. Sınırsız Altın Hilesi

Patronlarınıza sinirli ve kızgın mısınız? Beat the Boss serisi gibi başka bir harika oyunun keyfini çıkarmak ister misiniz ? Ya da Kick the Buddy‘deki devasa işkence teçhizatı koleksiyonuyla hayal gücünüzü test etmek mi istiyorsunuz ? Android oyuncuları için bu heyecan verici Aksiyon oyununda milyonlarca çevrimiçi oyuncuya katılma zamanı. Aklına gelebilecek her türlü işkence edici şeyi topla ve öfkeni bu aptala sal. Endişelenme, acı hissetmiyor ve senin tarafından dövülmekten gerçekten zevk alacak. Böylelikle onun kıçını tekmelemek için en destansı ve enteresan silahları almakta özgürsünüz. Öfkenizi serbest bırakmanız için müthiş bir yol.

Kick the Buddy v1.0.6 MOD APK

Oyun, oyunculara, bir kukla üzerinde test etmek için kullanabilecekleri sayısız “eşyaya” erişebilecekleri nispeten basit bir oyun konsepti sunuyor. Stresinizi azaltmak ve sinir bozucu patronlardan o fark etmeden öfkenizi serbest bırakmak için müthiş şansınız. Bilincini kaybedene kadar onu yumruklamak için tekrar tekrar bantlamak kadar basit bir şey yapabilirsin. Veya kuvvetli ve egzotik silahlar satın almak için yeterli madeni para ve nakit toplarken oyunu hızlandırın. 

Kick the Buddy apk hile indir

Tüfeklerinizi alın ve mermileri ona doğru püskürtün, yıkıcı roketlerinizi onun üzerine bırakın, alev makinenizle onu yakın ve hatta bütün bir piyanoyu ona bırakın veya bir kaplanın onu parçalamasına izin verin. Ve yalnızca bir göz açıp kapayıncaya kadar, kuklanız geri döndü ve daha fazla dayak ve tekme istiyor.

Kick the Buddy Para Hilesi

Kick the Buddy gibi basit ama bağımlılık yapan bir oyun bulmanız hemen hemen imkansız. Bunun yanında, tüm oyun boyunca tek amacınız, kuklamızı (Buddy) istediğiniz gibi dövmek ve tekmelemek. Ek olarak, ekrana basit bir şekilde dokunup onu sürükleyebileceğiniz için kuklanızı son derece etkileşimli bulacaksınız. Onu köşelerden köşelere atın yahut elastik gövdesini maksimuma kadar uzatın ve bir lastik bant gibi vurun. Üzerinde her türlü harika silahı test etme ve etkileşimli özellikleri deneyimleme şansına sahip bulunacağınızdan bahsetmiyorum bile. Gerçekte, enteresan sesli diyaloglarla bile yanıt veriyor.

Kick the Buddy Altın Hilesi

Kick the Buddy ile bağımlılık yaratan oyuna daldıkça, arkadaşınız üzerinde deneyebileceğiniz birden fazla “şey”e erişebildiğinizi göreceksiniz. Bunu dile getirdikten sonra, ona kurşun sıkabilir ve onu odanın karşı tarafına kadar kovalayabilirsiniz. Birden fazla soğuk silah alın ve kuklanızı birkaç yarıya bölün yahut yüzlerce okla duvara sabitleyin. 

Kick the Buddy apk herşey açık

Güçlü patlayıcı ile oyunu hızlandırın ve kuklanızla birlikte tüm odayı havaya uçurun. Ve bu yeterli değilmiş gibi, Kick the Buddy’deki oyuncuların en egzotik ve olağanüstü “şeylerden” bazılarına erişmelerine de izin veriliyor. Kuklanıza korkunç müzik aletleriyle işkence edin, onu yiyeceklerle besleyin, tanrıların gücünü serbest bırakın, hatta bir T-rex’i salıverin. Ama bu onun sonu değil. Gerçekte, oyunda ne kadar çok zaman harcarsanız, o kadar saçma silahlar keşfedebilirsiniz.

Kick the Buddy Apk 2021

Yine de, kuklanızla ne yapmayı planlıyor olursanız olun, mevcut birden fazla giysi ve kostümle ona ufak bir makyaj da verebilirsiniz. Kuklanıza her türlü makyajı yapın ve onu “özel” biri haline getirin.Ve daha keyifli aksiyonlar için atmosferi değiştirmek için, Kick the Buddy’deki oyuncuların düz sıkıcı karton kutu ile birlikte birden fazla dekorasyon almalarına izin verilir. Park, anahtar odası, yastıklı hücre ve hatta bir konser salonu gibi daha uygun yerlerde işkence yaparken kendinizi bulun.

Kick the Buddy APK dayı

Bunun da ötesinde, oyun bunun yanı sıra harika ödüller toplayabileceğiniz ve onlar için ödeme yapmak zorunda kalmadan harika “malzemelerin” kilidini açabileceğiniz harika bir slot makinesine sahiptir. Oyun, oyuncuların her gün ücretsiz bir dönüş yapmalarına olanak sağlıyor, bu yüzden enteresan bulursanız, harika ödüllerinizi toplamak için biraz zaman harcamalısınız.

Kick the Buddy apk hile

Oyun, oyuncuların Google Play hesaplarına bağlanmasına olanak tanır, böylece oyun içi ilerlemenizi asla kaybetmezsiniz. Bunun yanında, hesabınız bağlıyken, oyuna her giriş yaptığınızda kaydetmeniz otomatik olarak çevrimiçi olarak yüklenecektir. Böylelikle, yeni bir telefon kullanıyor olsanız yahut oyunu önceden silmiş olsanız bile ilerlemenizi basit bir şekilde alabilirsiniz.

Kick the Buddy apk indir

Ve şu anda çevrimdışıysanız endişelenmeyin, bu harika oyunun keyfini istediğiniz kadar İnternet bağlantısı olmadan da çıkarabilirsiniz. Sadece oyunu açın ve mankene saatlerce işkence etmenin tadını çıkarın. Üstelik, İnternet bağlantınız tekrar kurulduğunda hepsi çevrimiçi olarak yükleneceğinden, tasarruflarınız için de endişelenmemelisiniz.

Oyun şu anda tüm Android karakterlerinin eğlenmesi için ücretsizdir. Bunun yanında, herhangi bir ücret ödemeden Google Play Store’dan cihazlarınıza yüklenmesini sağlayabilirsiniz . Oyun bunun bunun yanında bazı uygulama içi satın alımlar içerse de, çoğunuz ödüllendirici oyun yönünden bi hayli kabul edilebilir bulacaksınız.

Kick the Buddy Apk 2021 son sürüm

Lakin, sürecinizi gerçekten hızlandırmak ve daha yıkıcı “şeylere” erişmek istiyorsanız, değiştirilmiş oyunumuzu cihazlarınıza tamamen yükleyebilirsiniz. Sadece indirin Kick Buddy Mod APK den sitemize ve verilen talimatları uygulayarak yükleyin. Bunun yanında, istediğiniz zaman sınırsız altın ve madeni para yaşayabilirsiniz.

Basit ama sezgisel grafiklerle Kick the Buddy, oyunculara, kuklanızı olabilecek olan her biçimde indirmekten çekinebilecekleri heyecan verici ve bağımlılık yaratan bir oyun deneyimi sunuyor. Etkileşimli ortamlar ve karakterler oyundaki her anı çok daha keyifli hale getirecek.

Kick the Buddy indir (MOD, Sınırsız Para / Altın Hilesi)

Bir önceki android oyun

Papa Louie Pals APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın