Türkçe Yama

Kayıplara karışan World War 3’ten yeni haberler geldi

Kayıplara karışan World War 3’ten yeni haberler geldi, Oyun severler için Kayıplara karışan World War 3’ten yeni haberler geldi ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde Kayıplara karışan World War 3’ten yeni haberler geldi ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

Kayıplara karışan World War 3’ten yeni haberler geldi

Zamanında heyecanla beklenen oyunlardan bir tanesi olan World War 3, The Farm 51 ekibinin çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunu olarak karşımıza çıkıyordu. 2018’in Ekim ayından bu yana erken ulaşım çıkışının ardından kayıplara karışan yapım, aradan geçen iki uzun yılın ardından, sahalara geri dönüyor.

Kayıplara karışan World War 3’ten yeni haberler geldi

Oyunun sorunlu çıkışının ve alınan geri bildirimlerin ardından, geliştirme sürecine devam etmek için oyunlarını piyasadan çeken ekip, aradan geçen iki yıldan sonra çok daha iyi bir biçimde geri dönecek gibi gözüküyor. Sadece oyunu eskiden satın almış olan kullanıcılara açılacak olan erken ulaşım betası, 30 Eylül 2021’den bu yana ekranlara gelecek. Aradan geçen süreden sonra, oyuncuların The Farm 51 ekibinden beklentileri bi hayli büyük.

Kayıplara karışan World War 3'ten yeni haberler geldi

Son iki senedir, World War 3‘ü her alanında çok daha iyi bir hâle getirmek için çalışan yapımcı ekip, oyuncuların projelerine olan bağlılığına ve tutkusuna değer verdiklerini de açıklamış yer alıyor. Oyunun yeni hâlini oyunculara göstermek için sabırsızlandığını da belirtmiş olan yapımcı ekip, oyunun düzenlenecek olan ”Veteran Alpha Test”inden de kısa bir fragman paylaşmış yer alıyor. Paylaşılan kısa oynanış kesitine, aşağıdan varabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu