Kayıp Kıta Mu pdf oku indir

1
Kayıp Kıta Mu pdf oku indir

Kayıp Kıta Mu pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Kayıp Kıta Mu kitabını paylaştık. 288 sayfadan oluşan Kayıp Kıta Mu kitabının yazarı ise James Churchward‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Kayıp Kıta Mu oku indir. Kayıp Kıta Mu pdf indir yandex, Kayıp Kıta Mu pdf indir idefix, Kayıp Kıta Mu PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Kayıp Kıta Mu Pdf indir

Kayıp Kıta Mu Kısa Özet

İngiliz araştırmacı ve asker James Churchward 1883 senesinde görev için gittiği Hindistan`da bir rahibin iddiası üzerine elli yılını vereceği bir araştırmanın içine girdi. Rahip ona yalnızca iki birinin okuyabileceği “Naga-Maya dilinde” yazılmış kil tabletlerinin varlığından bahsetti.
James Churchward, rahibin gösterdiği tabletleri yoğun çalışmalar neticesinde çözdüğünde dünya ve insanlığın tarihini değiştirecek bilgilerle karşı karşıya geldi. Tabletler şimdilerden elli bin yıl önce Pasifik Okyanusu`nun karanlık sularına batmış Mu Kıtasının varlığını anlatıyordu. Tabletlere göre Antik Mısır, Maya uygarlıkları Mu Kıtasından kurtulanlar aracılığıyla kurulmuştu.

James Churchward`ın dünya çapında büyük ses getiren bu keyfini anlatan kitap dizisi antik uygarlıklara ve ezoterik öğretilere ilgi duyan Atatürk`ün Türkülerin kökenine dair yoğun araştırmalar yaptığı bir döneme denk gelmişti. Bu heyecanla Atatürk James Churchward`ı

Ankara`veyavet etti ve kitaplarını Türkçeye çevirtti.

James Churchward,`ın kaleme aldığı “Kayıp Kıta Mu/bireylerin Anayurdu” kitabı Antik uygarlıkların kökenini, insanlığın ilk inançlarını merak edenlerin merakını giderecek bir kitap.

Bir cevap yazın