Kayıp Defterin Sırrı – Zatonya 1 pdf oku indir

6
Kayıp Defterin Sırrı – Zatonya 1 pdf oku indir

Kayıp Defterin Sırrı – Zatonya 1 pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Çocuk Çizgi Roman Kitapları türünde çıkarılan Kayıp Defterin Sırrı – Zatonya 1 kitabını paylaştık. 112 sayfadan oluşan Kayıp Defterin Sırrı – Zatonya 1 kitabının yazarı ise Mustafa Hüseyin Öztürk‘dır. Ciltli kapağa sahip olan Kayıp Defterin Sırrı – Zatonya 1 oku indir. Kayıp Defterin Sırrı – Zatonya 1 pdf indir yandex, Kayıp Defterin Sırrı – Zatonya 1 pdf indir idefix, Kayıp Defterin Sırrı – Zatonya 1 PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Kayıp Defterin Sırrı – Zatonya 1 Pdf indir

Kayıp Defterin Sırrı – Zatonya 1 Kısa Özet

İlginç Mucit Sırrı Usta’nın Maceralarını Konu Alan Zatonya’nın Renkli Dünyasına Eğlenceli Bir Yolculuk…

Taş Devri’ne, halen hiçbir şeyin bulunmadığı bir döneme hoş geldiniz. Yer çekimi, futbol ve hatta doğum günü… İcat edilen ve keşfedilen her şey çok kıymetli. Keşiflerle ve icatlarla dolu bir dünyanın kapısı Zatonya’da aralanıyor. Lakin her buluşun birbirinden farklı ve keyifli bir öyküsü var.

Serinin ilk kitabındaysa Mucit Sırrı Usta’nın İcatlar Defteri kayıplara karışıyor. Zatonya’da herkes artık birer şüpheli. Hatta siz bile. Bakalım, Sırrı Usta defterini bularak insanlık tarihine ışık tutan icatları kurtarabilecek mi?

Bir cevap yazın