Kardelen Mevsimi pdf oku indir

6
Kardelen Mevsimi pdf oku indir

Kardelen Mevsimi pdf oku indir, kitap özetleri sitemizde Roman türünde çıkarılan Kardelen Mevsimi kitabını paylaştık. 280 sayfadan oluşan Kardelen Mevsimi kitabının yazarı ise Çağlar Dalkıran‘dır. Ciltsiz kapağa sahip olan Kardelen Mevsimi oku indir. Kardelen Mevsimi pdf indir yandex, Kardelen Mevsimi pdf indir idefix, Kardelen Mevsimi PDF indir drive indirme linkleri yazımızda..

Kardelen Mevsimi Pdf indir

Kardelen Mevsimi Kısa Özet

*Kardelen çiçekleri dağların zirvesinde, karın o soğuklarında yenilgiyi kabul etmişçesine sabırla bekler. Öyle bir sabır ki ayaza çalan kar soğuklarına direnir. Ta ki erimeye başladığı bir anda karların içinden usulca açar ve boynunu eğer. Düşünsene, o soğuklara direnerek karları delip çıkan bir çiçek arsızca, ‘İşte ben buradayım, başardım.’ dercesine dallarını açması gerekirken; dağ başlarında yahut bir kayanın dibinde yalnızlık içinde görünmeden, fark ettirmeden açıverir. İşte sen de bir kardelen gibi yenilginde sabrı, başarında tevazuu yaşıyorsun. Bunu ben hissediyorum ve seni işte bunun için ikinci bir evladım olarak seviyorum kerata.*
Elinizdeki romanda; Nilay ile Yusuf’un, kısa ömürlerine sığdırdıkları yaşanmış bir sevdalarını ve Yusuf’un karşılık görmeyen sevdasının ardından yaşadığı yalnızlığı bulacaksınız.
Sevdiğine değil, sevdaya sevdalanan bir gencin; kışın sert ayazında kendini koruyan ve açmak için en uygun zamanı kollayan kardelen misali zamanı geldiğinde *Kardelen Mevsimi*ni yaşamasının hikâyesi bulacaksınız.

Bir cevap yazın