Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hileli MOD APK [v2.8] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hileli MOD APK [v2.8] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Ruslan Chetverikov – Driving & Police Games tarafından yayınlanan 139MB boyutundaki Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hileli MOD APK [v2.8] indirme linkini sizler için paylaştık. Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hileli MOD APK [v2.8] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hileli MOD APK [v2.8] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hileli MOD APK [v2.8]

Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hileli MOD APK [2.8] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Truck Simulator Offroad 4, oyuncuların arazide kamyon sürüşü deneyimi yaşamasına kolaylık sağlayan bir oyundur, ağır malları taşımak ve zorlu yolları fethetmek zorunda kalacaksınız.

Kamyon Simulatörü Offroad 4 2.8 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Level Hilesi.Tüm Seviyeler Açık

Hiç gerçek bir arazi aracı sürmedin mi? Peki bunu hemen şimdi deneyimlemek ister misin? Sadece simülasyon yoluyla olmasına rağmen, arazi kamyonu sürüşünde en gerçekçi deneyimi yaşayacağınızdan emin olun. Karmaşık ulaşım işleri yapmak, sayısız yoldan ve farklı şehirlerden geçmek kesinlikle keyifli bir duygu getiriyor. 

Kamyon Simulatörü Offroad 4 v2.8 MOD APK

Sadece arazi aracı sürüşünün tanık olabileceği vahşi doğanın ve görkemli manzaranın tadını çıkarın. Mobil cihazlarda en gerçekçi 3D grafiklere sahip bir offroad kamyon sürüş simülasyon oyunu olan Kamyon Simulatörü Offroad 4 oyununu siz değerli okurlarımıza paylaşmak istedik.

Kamyon Simulatörü Offroad 4 APK Android OYUN CLUB

Bu gerçekçi bir simülasyon oyunu olduğu için kontrolleri gerçek bir kamyona dayalı olacak. Dolayısıyla bu sürüş oyunlarına maruz kalan bazı oyuncular zorlanacak ve uzun süre alışmaları gerekecek. Lakin endişelenmeyin, kontrol mekanizması bazı oyunculara uyacak biçimde ayarlarda değiştirilebilir. 

Kamyon Simulatörü Offroad 4 APK Dayı

Temel kontrol mekanizmasının bunun yanında tüm araçlar için kontrol fonksiyon butonları da ekranda bulunacak. Kazaları yahut öngörülemeyen bazı poblemleri önlemek için bu işlevlerden uygun bir zamanda yararlanın. Ne de olsa bu bir simülasyon oyunu, yani Offroad ağır nakliye endüstrisindeki her şey net bir biçimde detaylandırılacak.

Kamyon Simulatörü Offroad 4 Para Hilesi

Bu oyun açık bir dünya şeklinde dizayn edilmiştır, yani oyuncular her yere gidebilir ve her şeyi yapabilir. Oyuncunun işi, menüde görünen anlaşmalere göre belirlenir. Bu anlaşmalerin belirli konumlarda alınması gerekiyor ve oyuncunun anlaşmanin tamamlandığını onaylamak için sürekli olarak olarak varış noktasına hareket etmesi gerekecek.

Kamyon Simulatörü Offroad 4 Level Hilesi

Sözleşmeler, çoğunlukla nakliye olmak üzere bir çok değişik türde gelir, fakat oyuncunun taşıdığı şey rastgele olacak ve bilgilendirmede belirtilecektir. Oyuncular herhangi bir traktörü seçebilir ve arazi çoğunlukla arazi dışı olacaktır. Bu, Offroad dahil olmak üzere ana sorundur, yani oyuncular bazı karmaşık ve engebeli arazilerde hareket etmek zorunda kalacaklar. Asfalttan farklı olarak, arazi çoğunlukla ham zemin yahut kumdur, bu da ulaşımı daha karmaşık hale getirir. Oyuncular kontrol becerilerini geliştirmek ve bu önüne geçeri sürekli olarak olarak aşmak zorunda kalacaklar. En işinde uzman sürücülerden biri olun ve büyük anlaşmalerle servet toplayın.

Kamyon Simulatörü Offroad 4 Hile Apk

Oyun, bir çok ünlü traktör üreticisini ve tipik ürünlerini simüle edecek. Oyuncular, Offroad stiliyle dizayn edilmiş kuvvetli traktörlere maruz kalacaklar. Bu traktörlerin kilidini açmak isteyen oyuncuların belirli koşulları tamamlaması yahut yeterli paraya sahip olması ve bunlar için ödeme yapması gerekecek.

Kamyon Simulatörü Offroad 4 Apk indir

Bir kamyon şoförünün günlük yaşamı, dinlenme ve çalışma süreleri de dahil olmak üzere ayrıntılı olarak simüle edilecektir. Hatta kamyonun dayanıklılığından ve yakıtından bile bahsedilecektir. Oyuncular, bir kamyon şoförünün karmaşık süreçlerini ve yaşamını deneyimleyecekler. Trafik ihlallerinden kaçının ve malların güvenli bir biçimde taşınmasını sağlayın. Aynı zamanda, bu oyun da gerçekçi fiziksel mekaniklerle gelecek, eğer oyuncu kontrolde dikkatsiz olursa korkunç kazalara yol açacaktır.

Kamyon Simulatörü Offroad 4 indir (MOD, Tüm Seviyeler Açık)

Bir önceki android oyun

Zombie Diary 2 Evolution APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın