Kamyon Simülatör Europe Para Hileli MOD APK [v1.3.1] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Kamyon Simülatör Europe Para Hileli MOD APK [v1.3.1] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Zuuks Games tarafından yayınlanan 52MB boyutundaki Kamyon Simülatör Europe Para Hileli MOD APK [v1.3.1] indirme linkini sizler için paylaştık. Kamyon Simülatör Europe Para Hileli MOD APK [v1.3.1] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Kamyon Simülatör Europe Para Hileli MOD APK [v1.3.1] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Kamyon Simülatör Europe Para Hileli MOD APK [v1.3.1]

Kamyon Simülatör Europe Para Hileli MOD APK [1.3.1] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Truck Simulator 2018 Europe olarakta bilinen bu kamyon oyununu kesinlikle deneyin.

Kamyon Simülatör Europe 1.3.1 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Para Hilesi.

Kamyon Simülatör Europe, bir kamyon şoförü olma hayalinizi gerçekleştirecek. Bu oyun, bir araç filosunu yönetirken bile kamyon sürüşüne heyecan verici deneyimler getiriyor. Avrupa’nın sokaklarında, kırsaldan şehre, hatta otoyollara kadar arabanızı özgürce kontrol etme olanağına sahip olacaksınız. Bunun yanında, belirli görevleri yerine getirmek ve araçlarınızı yükseltmektir.

Kamyon Simülatör Europe v1.3.1 MOD APK

Kamyon Simülatör Europe size farklı stiller, ağırlıklar, hızlar ve taşıma kapasiteleri ile 13’ten fazla farklı kamyon sunuyor. Bu arabalar, gerçeklikten gelen fikirlere göre ayrıntılı olarak modellenir ve oyuncu için bi hayli gerçekçi hale gelir. Yeni güncellenmiş versiyonlarda, daha özel fonksiyonlara sahip yeni arabalar da ortaya çıkmakta. Ayrıca, aracınızın her arabada daha yeni olmasına yardımcı olmak için makineyi yükseltebilir yahut boya rengini değiştirebilirsiniz.

Kamyon Simülatör Europe Para Hilesi

Arabanızı seçin ve Avrupa sokaklarında gezinme yolculuğunuza ekranlara geleceksınız. Hareket etmeye başlamadan önce emniyet kemerinizi bağlamayı unutmayın. Ardından arabanızı çalıştırmak için başlat düğmesine basın. Esnek bir biçimde seçebileceğiniz 3 adete kadar kontrol modu mevcuttur: direksiyon simidini kullanma, sol ve sağ tuşlarla kontrol etme yahut eğim sensörü modunu kullanma. Titreşim modu size en gerçekçi deneyimi sunacaktır fakat bu model için en iyi deneyimi elde etmek için sorunsuz bir oturma pozisyonuna gereksiniminiz var.

Kamyon Simülatör Europe Altın Hilesi

Kolaydan karmaşığa, yüzlerce görevin eklendiği 60’tan fazla farklı düzey, üstesinden gelmeniz gereken zorluklar olacaktır. Görevin zorluğuna bağlı olarak, gerçekleştirdikten sonra, bileşenler yahut altın paralar olabilen alakalı ödülleri alacaksınız. Her görevde ne kadar bi hayli hızlı tamamlarsanız ve yoldaki trafik kaidelerina tam anlamıyla uyarsanız, daha fazla altın ödül alacaksınız.

Kamyon Simülatör Europe kamyon hilesi

Kamyon Simülatör Europe’da Avrupa yolları çok gerçekçi görünecek. Seçtiğiniz mücadeleye bağlı olarak farklı seyahat rotalarınız olacak; huzurlu kırsal bir yolculuk olabilir: hareketli bir şehir yahut yoğun bir otoyol. Trafikteki diğer arabalar, dağlar, ağaçlar, sinyal işaretleri, gişeler vb. ile birlikte taslak sahneler çok canlıdır.

Kamyon Simülatör Europe Hile Apk

Oyunun grafikleri bunun bunun yanında güneşli, yağmurlu, bulanık, hatta kar gibi çeşitli hava türleri aracılığıyla gösterilir. Sadece güzel resimler değil, oyundaki ses efektleri de özenle yatırılmış. Satıcı kulaklık tercih ederek, araba çalıştırıldığında motorun çalışma sesini, yoldaki diğer araçların sesini, araba kornalarını yahut sinyal kornalarını çok gerçekçi bir biçimde hissedecektir.

Kamyon Simülatör Europe Apk indir

100 milyondan fazla indirme, bu oyunun popülaritesini gösteriyor. Truck Simulator 2018, sizi 25’ten fazla farklı dilde destekliyor, bundan dolayı bu oyun hemen hemen dünya çapında tüm ülkelerde görünüyor. İster sürücü konumundan ister 3. şahıs perspektifinden olsun, bir çok değişik perspektiften deneyimleyebilirsiniz. Her görünüm avantajlarını getirecektir. Görevleri bitirdiğınızda, başarılarınız skor tablosunda güncellenecektir. İlerlemenizi kontrol etmek için skor tablosunu takip edin.

Kamyon Simülatör Europe indir (MOD, Para Hilesi)

Bir önceki android oyun

GYM kahramanı APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın