Jurassic Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Jurassic Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Mishka Production tarafından yayınlanan 185MB boyutundaki Jurassic Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] indirme linkini sizler için paylaştık. Jurassic Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Jurassic Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Jurassic Survival Mega Hileli MOD APK [v2.7.0]

Jurassic Survival Mega Hileli MOD APK [2.7.0] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Dev dinozorlarla dolu gizemli bir adaya atıldınız.

Jurassic Survival 2.7.0 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

 1. 200 can hilesi
 2. Sonsuz enerji hilesi
 3. MENÜ MOD seçeneği ile:
  – Ücretsiz zanaat
  – Ücretsiz yapım
  – Ücretsiz güncelleme
  – Tüm tarifler açık
  – Tezgahta anında üretim
  – Tek öğelerin çoğaltılması
  – Kaynakları bölerken sayıları artar
  – Sonsuz silah dayanıklılığı
  – Küresel haritada anında yürüyüş
  – Küresel haritadaki tüm etkinliklerin kilidi açıldı
  – Sonsuz yemek

Jurassic Survival, dev dinozorlarla dolu bir yerde deneyimleyeceğiniz oyundur. Açlıktan ve soğuktan ölmemek için avlanmanız, yiyecek içecek gibi kaynakları toplamanız, her türlü işi yapmanız ve barınacak bir yer inşa etmeniz gerekiyor. Bu adada sizi sürekli olarak yemek isteyen aç dev dinozorlar içinde hayatta kalabilmek için elinizden gelenin en iyisini yapmanız gerekiyor. Diğer oyuncularla işbirliği yapın yahut sahip oldukları her şeyi çalın. Oyuncuları kuvvetli dinozorların yaşadığı Jura dönemine götürün. Ne istersen yap, ama en önemli şeyin hayatta kalmak olduğunu unutma.

Jurassic Survival v2.7.0 MOD APK

Jurassic Survival oyununda vahşi bir dinozoru kendinize dönüştürebileceğinizi unutmayın. Herhangi bir dinozoru evcilleştirebilirsin. Tabii ki, tamamen basit ve tehlikeli değil, fakat bir diplodokusta eşya taşımak çok daha kolay. Ve dev bir tyrannosaurus’un düşmanınıza sızmasına izin vermek olağanüstü derecede keyifli. Oyuna katıldığınızda antik bir dünyaya ayak basacaksınız. Oyunda, başta dev etobur dinozorlar olmak üzere sayısız yeni tehlikeyle uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Jurassic Survival Can Hilesi

Oyuncular, bu vahşi doğada açlıktan ölmemek için kendilerine bir çok yiyecek kaynağı bulurlar. Taze et, meyve ve su gibi bir çok temel gereksiniminiz varsa bu yardım edecektır – bu adada bunlardan çok var. Yemek yemekten kaçınmak için çeviklik becerileri ile görevlerinizi iyi yapmanız gerekir. İyi bir hayata sahip olmak için hayvanları avlamak ve avlamak için en gelişmiş silahları yaratmanız gerekir.

Jurassic Survival Enerji Hilesi

Oyuncular mobilya yapabilir ve çatılarını inşa edebilirler. Ayrıca oyuncular, yırtıcı dinozorların saldırılarına direnmek için savunma sistemlerini çevreleyen çit sistemleri ve gözetleme kuleleri ile geliştirebilirler. Mümkün olduğu kadar çok inşaat malzemesi toplamanız ve zaptedilemez kalenizi inşa etmeniz bi hayli basit. Lakin çitin çok alçak olmasına dikkat etmelisiniz; bazı dinozorlar çitinizi aşabilir ve sizi hızlı bir şekilde yok edebilir.

Jurassic Survival hile apk

Sopayla kertenkele kovalarken fazla eğleneceksiniz. Lakin iyi bir silah ve zırh oluşturduğunuzda, büyük hayvanları avlayabilmeniz için değişik ekipmanlarda saklayın. Baltalar ve çapalar gibi temel araçlardan madenciliğe ve kendinizi korumak için zırh yahut silahlara kadar, kullanmak için bunların kilidini açmanız gerekir.

Jurassic Survival APK Dayı

Jurassic Survival’da yalnızca tek başınıza hayatta kalamazsınız; oyuncular bunun bunun yanında dinozorların yahut kraliyet dünyasındaki kötü bireylerin tehlikeleriyle başa çıkmak için diğer hayatta kalanlarla takım kurabilirler. Tipik bir köy inşa etmek için diğer oyuncularla takım kurarak yalnız avcı olduğunuzda daha fazla üzüntü yok. Birlik güçtür, bu yüzden devasa sıradan binalar en tehlikeli canavara baskın yapabilir.

Jurassic Survival Apk Oyun indir Club

Jurassic Survival, vahşi dünya çapında kaybolan oyuncuları getiriyor, oyuncuların daha keyifli avlanmanın, avlanmanın ve tehlikeli hayvanlardan saklanmanın keyfini çıkarmasına yardım edecek. Oyunun getirdiği bir çok güzel stres atma anına sahip olmak için siz ve sevdikleriniz için oyunu indirin.

Jurassic Survival indir (MOD, Menu Mega)

Bir önceki android oyun

STAR WARS KOTOR II APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın