Türkçe Yama

John Wick gibi adam harcayacağımız Wanted: Dead duyuruldu

John Wick gibi adam harcayacağımız Wanted: Dead açıklamaldu, Oyun severler için John Wick gibi adam harcayacağımız Wanted: Dead açıklamaldu ile alakalı bilgi verelim istedik… Makalemizin içinde John Wick gibi adam harcayacağımız Wanted: Dead açıklamaldu ile alakalı ayrıntıları bulabilirsiniz.

John Wick gibi adam harcayacağımız Wanted: Dead açıklamaldu

Tokyo Game Show 2021 fuarından gelen mühim açıklamalardan birisi de Wanted: Dead oldu. Aksiyon dolu ilk videosu ile dikkat çeken oyunun arkasında mühim ve işinde uzman isimler yer alıyor diyebiliriz. Daha önce Ninja Gaiden ve Dead or Alive gibi projelerde çalışan geliştiricilerin imzasını taşıyan bu yeni oyun her iki yapımdan da izler taşıyacak gibi duruyor.

Eski Ninja Gaiden yapımcılarından Wanted: Dead geliyor

John Wick gibi adam harcayacağımız Wanted: Dead duyuruldu

110 Industries ve Soleil şirketlerinin ortaklığında geliştirilen Wanted: Dead, bilim kurgu öğelerinin kullanıldığı bir aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkacak. TPS kamera açısına sahip olan oyunda ismi ve hikayesi halen anlatılmasa da kadın bir kişiliği yöneteceğimizi göze çarpıyor.

Hardcore bir oyun bulunacağı gösterilen oyunun ilk videosunda da bunun ibarelerini görmek olabilecek. Karakterimiz özellikle yakın dövüş enerjikleri ve bitirici vuruşları ile John Wick’i pek aratmayacak gibi duruyor. Ateşli silahların bunun yanında elindeki katanası ile kol bacak bırakmayan kişiliğimizin hem çatışma hem de yakın dövüş enerjiklerini kullanacağı da gözükmekte. PC ve yeni nesil konsollar için 2022 senesinde çıkacak oyunun ilk videosuna aşağıdan inceleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu