Jetpack Hero Miami Crime Mega Hileli MOD APK [v1.6] 2022 Güncel

0/5 Oy yok

Bu uygulamayı bildirin

AÇIKLAMA

Jetpack Hero Miami Crime Mega Hileli MOD APK [v1.6] 2022 Güncel, APK indirme sitemizde Android kullanıcıları için Ücretsiz olarak Naxeex Robots tarafından yayınlanan 90MB boyutundaki Jetpack Hero Miami Crime Mega Hileli MOD APK [v1.6] indirme linkini sizler için paylaştık. Jetpack Hero Miami Crime Mega Hileli MOD APK [v1.6] uygulaması ile ilgili bilgi sahibi olabilir ve Jetpack Hero Miami Crime Mega Hileli MOD APK [v1.6] uygulamasını ücretsiz indirebilirsiniz.

Jetpack Hero Miami Crime Mega Hileli MOD APK [v1.6]

Jetpack Hero Miami Crime Mega Hileli MOD APK [1.6] – Android için son sürümü ücretsiz indirin. Sen korkunç bir yaratıksın, yarı insan yarı başka bir şeysin. Aksiyon ve kan şehvetiniz için savaşın.

Jetpack Hero Miami Crime 1.6 APK AÇIKLAMASI

MOD Bilhassari:

  1. Sınırsız Yükseltme Puanı Hilesi
  2. Reklamsız

Jetpack Hero Miami Crime, etkinizi gösterdiğiniz yer olacak. Bu yeni serbest stil aksiyon oyunu ve sen şehrin kasırgası gibisin. Yüzlerce tehdit silahlarını size doğrultmak ve hayatta kalmak için hepsiyle savaşmaya çalışmak istiyor. Oyun bunun bunun yanında hasar veren silahlar kullanıyor ve sürekli olarak göz alıcı savaşlar patlak verecek. Böyle çetin bir ortamda yaşamayı arzulamak için hiçbir hileye başvurmayan cesur bir adam olun.

Jetpack Hero Miami Crime v1.6 MOD APK

Jetpack Hero Miami Crime oyununda yarı insan yarı hayvan bir yaratık olan ana kişiliğimizi hayat vereceksınız. Ama sen bir yaratıksın, bu yüzden bireylerin düşüncelerini anlamıyorsun, bu yüzden seninle şehir halkı içinde çatışmalar çıkıyor. İnsan dünyasına gelirsiniz ve hor görülürsünüz; seni gerçekten kabul etmiyorlar. Şehirdeki insanlar her zaman sizden korkarlar ve siz onları öldürmeden önce sizi ortadan kaldırmak isterler ve oradan çatışmalar büyür.

Jetpack Hero Miami Crime Para Hilesi

Şehirdeki herkesten nefret ediyorsun ve onları öldürmenin olanağı yok. Her yere gidin ve hala aydınlıkken onları öldürün. Yoldan geçenlerden araba çalmak, işlek yollardan geçmek ve onları ezerek öldürmek gibi maceralara atılıyorsun. Jetpack Hero Miami Crime’da hareketleriniz şehirdeki insanları korkutmaya ve durma belirtisi göstermemeye yetiyor.

Jetpack Hero Miami Crime Silah Hilesi

Jetpack Hero Miami Crime sizi sessiz bir lüks helikopter, kurşun geçirmez araçlar ve büyülü zırh gibi son teknoloji silahlarla donatıyor. Ayrıca silahlar, sahip olduğunuz oyunda vazgeçilmez silahlardır. Herkesle kavga ediyorsun ve polis bile senden korkuyor. Görevler çok zor görünüyor ve tüm bu tehditlerden kaçmanız gerekiyor.

Jetpack Hero Miami Crime Hile Apk

Bir gün bu zorluklardan çok yorulup düşeceğinden fazla korkuyorsun ama ölmeyen bir mücadele ruhun var, bu yüzden pes etmek kolay değil. Savaşlar hala sonsuza kadar sürdürmekte; ne yazık ki canınızı kaybetmemek için belli bir miktar kan bulundurun. En heyecan verici şey, Jetpack Hero Miami Crime’ın yoldaşına sahip olmanız, bu yüzden bu şehirden kaçmak için müthiş bir şansınız var.

Jetpack Hero Miami Crime indir (MOD, Sınırsız Yükseltme Puanı Hilesi)

Bir önceki android oyun

Survival Craft Online APK sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın